Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni e-book olvasót...

Szeretnék venni e-book olvasót, és teljesen tanácstalan vagyok hogy milyet?

Figyelt kérdés

már egy ideje szemezgetek vele, és nagyon tetszik, csak annyi fajta, féle, márka van hogy fogalmam sincs melyik érné meg...

mindenképpen feket fehéret szeretnék (mert most láttam h van szines is...), nem tudom ebben hogy van internet?, wifi? vagy 3g?, ha 3g akkor az hogy mukodik, hogy fiezetm el? miért jó vagy nem ha van rajta billentyűzet...?

miért kerül egy 45 ezerbe, egy másik számomra ugyanolyan 100ezerbe...?

kérlek segitsetek nekem

ksözi :)


2012. máj. 28. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos kezdjük az elejéről. Általában a mostani e-book olvasók rendelkeznek WiFivel. Viszont 3G-vel nem. Abba kéne egy SIM kártya, amire egy mobilnet előfizetés, és amihez persze tartozna egy telefonszám is. És akkor már hívni miért ne lehessen rajta? Így ez már átcsúszik a táblagép kategóriába. Én spec. nem szeretem, ha van rajta billentyűzet, hiszen csak olvasni akarok, nem szerkeszteni, és billentyűzet nélkül nagyobb lehet a kijelző, több hely juthat az általam látni kívánt szövegnek. Az árbéli különbség sok dologból fakadhat. Márka, kijelző felbontása és mérete, processzor típusa és órajele stb..

Mennyi pénzed van rá? Szívesen segítek választani!

2012. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

oh köszönöm a gyors választ!

hát 2 oldal nézegetek, az amazont, és a hardveraprót, olyan 30 ezer körül szeretnék rászánni, annyiért ugy gondolom megéri és eddig ugy láttam hogy azért egy olyan középkategóriásat kaphatok

3g nem kell, wifi azért legyen :P (de htc desire-m van úgyhogy lehet h nem kell bele net... áhh nehéz ügy)

hardveraprón láttam jókat... de hát nem tudom, szeretnék nagyon csak mivel annyira nem értek ehhez, félek hogy könnyen bedőlök a "nagyon szép nagyon új" dumának...


(elküldöm priviben a linkeket)

2012. máj. 28. 20:42
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
kindle-t vegyél.
2012. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kindle-t küldött nekem is linkben, kettő hardveraprósat. :)
2012. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segitséget! :)

kitaláltam hogy kindle touch-ot szeretnék, amazonról :)

azt szeretném még kérdezni h ez milyen formátumot tud kezelni? vagy ezeknek saját kiterjesztesük van vagy mondjuk pdf-et tudnak kezelni?

2012. máj. 29. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

pdf, epub a leggyakoribbak, ezeket tuti. Meg docx, doc stb...

A formátummal nem hiszem, hogy gond lesz.

2012. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!