Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Core i7,8GB ram 2200Mhz,...

Core i7,8GB ram 2200Mhz, Radeon 7970, Enermax táp 1000W. És szaggat?

Figyelt kérdés

Udv, ilyen gép és szaggat néhol a BF3, hát nem esz meg az ideg??? :@


Legújabb DirectX, Visual, Windows Update nonstop, codec minden van... És szaggat.. Hát akkor már milyen gép kell erre???


2012. máj. 17. 08:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azt hozzáteszem hogy gyenge sípoló hangot hallok a tápból, lehet hogy valamelyik alkatrész nem bírja benne? Küldjem vissza?

[link]


Szerintem bekapcsolják, megy és visszaküldik mert úgysem terhelik le...

2012. máj. 17. 09:00
 2/13 lordsithlord ***** válasza:

Itt valamilyen illesztőprogram baki lesz, egy ilyen gépen nem lenne szabad akadnia a játéknak. Javaslom, próbáld meg a Radeon karihoz az Omega drivert leszedni, a gyári driverekkel már sok karijuk alkotott ilyen hibajelenséget.


A sípolásról annyit, hogy meg kellene nézni, hogy úgy fülre merről jön (a táp belsejéből vagy a venti felöl). Ennél a típusnál én is jártam ugyanis úgy, hogy a venti nagy fordulatszámon valami érdekes, magas sípoló hangot produkált. A tápnak ettől még nem volt semmi baja, csak a venti egyik lapátján volt egy kis sorja, attól volt az érdekes hang. Megeshet, hogy nálad is ilyesmi a probléma oka és nem elektronikai.

2012. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Omegát most próbáltam de ugyanaz..


A gép tápja kikapcsolás után, ha ki is húzom a feszültség kábelt még forog a ventilátorja 30-60 másodpercig a védelem miatt(nem tudom akkor az áramot honnan szedi).

De még a gép kikacsolt állapotában is hallani a táptól pedig már akkor tényleg nem forog semmi..

2012. máj. 17. 10:37
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja és minden ventilátor benne ilyen:

[link]


Nincs csapágya, csak a levegőben forog, bármikor kiemelhető... Itt nincs minek sípolnia

2012. máj. 17. 10:40
 5/13 anonim ***** válasza:

A lapát tud sípolós szélzajt kelteni, ha nem szabályos.

A BF3ra sokan panaszkodnak, hogy akad, pedig fele akkora gépen sem kéne neki szaggatnia, szerintem a játékban lehet valami bug.

Nekem is akad, nem mondom, hogy izom gép, de phenom x4 b45 4 ghz-n, radeon 4870, 4 gb ram és minimumon behúz néha, mint állat, aztán simán megy, megint húz, szerintem az a játék egy trágya lett ilyen szempontból.

2012. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Panda Péter ***** válasza:
47%
jesszusom enermax 1kw, a pénzkidobások pénzkidobása...
2012. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Életünkben csak 1x veszünk rendes tápot :)

És 50% terhelésnél van a legnagyobb áram veszteség.

Typikus felhasználás (50%): 92,94%


A venti Batman Wing lapátjai Direkt úgy lettek alakítva hogy még szélhangot se adjon ki..


Akkor battlefield patch esetleg? De nem eredeti a játék, softwerre sosem vettem eredetit, inkább így a gépbe nyomtam

2012. máj. 17. 13:05
 8/13 A kérdező kommentje:
javítás: Vagyis a legkisebb veszteség
2012. máj. 17. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, van e hozzá patch, haverokkal akárkivel beszéltem, mindenkinek néha elképregényesedik totál indokolatlanul. Aztán hirtelen megint jó, pedig alapvetően nem változott semmi.
2012. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem ezzel kezded, hogy nem eredeti.. Valószínűleg azzal van a hiba, ha egy ilyen gépre van pénzed, nem értem miért nem lehet megvenni eredetiben kb 8k-ért..
2012. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!