Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen cpu hűtőt érdemes...

Milyen cpu hűtőt érdemes venni 7-9ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem a legnagyobb választék ezen az áron van. Most egyenlőre egy 775-ös foglalatban levő procira kéne, majd 1-1.5hónap múlva egy 1155-ösbe.

Amiket eddig néztem azok a coolermaster hyper tx3/vortex plus illetve az arctic cooling freezer 13 pro.

Persze az adatokat látom, de gondoltam okosabb ha itt is megkérdezem, hogy szerintetek melyik a jobb ezek közül? Vagy ha tudtok még jobb alternatívát azt is szívesen várom.

Annyit még, hogy konkrétan i5 2500k-ra tervezem a későbbiekben, most egy intel pentium e2220-ra kéne (hangos a gyári és amíg nincs új proci addig se zavarjon).


2012. máj. 7. 10:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem pazarlom, mert használatban lesznek ezek miután én lecseréltem őket csak nem nálam hanem tovább adom családban. Eddig úgysem voltak húzva, most úgy 2hete kezdtem azt, hogy a vga-t is utánanéztem meddig szabad és egy picit húzom, procival még nem törődtem de ha meglesz a hűtő akkor majd biztos picit meghúzom azt is.
2012. máj. 7. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!