Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi az esélye hogy működni...

Mennyi az esélye hogy működni fog?

Figyelt kérdés
Ha átteszek egyik laptopból egy másikba egy vinyót mennyi az esélye hogy álljon az oprendszer ami már telepítve volt a másik gépen?
2012. ápr. 11. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet elindul lehet nem. 50%-50% mivel lehet nem 1 alaplap van benn, sőt tuti és akkor könynen lehet h beön a kékhalál majd.
2012. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az op rendszer teljesen rá van hangolódva a hardverekre, nem hinném, hogy elindul. Ha megy, akkor is lassú lesz, és hibásan fog működni. Ne próbáld ki !

Egy esély van a normál működésre, ez pedig az átrakás utáni újratelepítés !

2012. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, és annyiban kiegészíteném, hogy próbálkozni szabad, de ne sérüljön a rendszer, hátha vissza akarnád tenni...
2012. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtettem és működik.

Semmilyen hardverkiosztás nem azonos a két gépben.

Valószínűsítem hogy a drivereket ujjra kell raknom a helyes müködésért de hibátlan.

2012. ápr. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!