Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Mennyi az esélye,...

S. O. S. Mennyi az esélye, hogy működni fog a telefonom, ha vízbe esett?

Figyelt kérdés
Kb.1 percig volt ott,mert nem tudtam,hogy hogy szedjem ki.Amikor kivettem,ugyanúgy működött mint eddig,aztán kiszedtem belőle az aksit meg a kártyát,megtörölgettem,megint ugyanúgy működött,aztán 15 perc múlva nem reagáltak a gombjai,csak feketefehéren villogtak és kikapcsolt.
2010. máj. 1. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd már szét az istenért, és hagyd úgy min. 6 óráig száradni! Ne várj tőle 15 perc után csodát! ennyi idő alatt te se száradsz meg a napon! Amúgy a mai telefonok elég jó minőségűek ahhoz, hogy (megfelelő száradási idő után persze) meg se kottyanjon nekik egy ilyen kis 1 perces malőr...
2010. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már szét van szedve..
2010. máj. 1. 11:10
 3/5 anonim válasza:
hát ez mondjuk függ attól is h mi volt a vizben. ha szétszedted,és nem koorodált, akkor van esélyed, de szerény véleményem szerint azért nézz körül az új/használt telefonok piacán...
2010. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt már cseszheted. De ha legközelebb előfordul, akkor fénysebbességel akku ki, azonnal szét szedni aztán várni, várni és várni. Aztán reménykedni, hogy pár hét múlva nem szarik be az oxidációtól. Szerintem amíg nem vol SOC addig jobban bírták a telefonok a vízet :)
2010. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
működik:)
2010. máj. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!