Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az esélye, hogy működni...

Mennyi az esélye, hogy működni fog még a vízbe mártott telefonom?

Figyelt kérdés
lányom ma betette a pohárba. szárítgattam és bekapcsoltam nemsokkal az eset után és elég szánalmasan működött. ha hagyom még száradni, van esélye a feltámadásra? nokia 3120c... nem állt sokáig benne
2010. okt. 21. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Akksit azonnal vedd ki, szedd szét amennyire csak tudod, és tedd egy zacskó rizsbe, az kiszívja belőle a nedvességet.
2010. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Kár volt bekapcsolni. Remélem nem hajszárítóval tetted a szárítást, mert az beleégeti a vízcseppet a telefonba. Többet ártasz vele, mint használsz. Tedd rízsbe, ahogy az előttem szóló írta.
2010. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is sikeresen elázott egy fél éves corby...

a lényege:

1. akku kivesz

2. kirak száradni

3. semmi szín alatt nem adni neki áramot

4. egy hét után ki lehet próbálni

5. ha megy, akkor túlélte, ha nem akkor szervíz

(hátránya, hogy a szétszedéskor az esetleges garanciának annyi)

2010. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Már akkor garivesztés, ha víz érte. Beázott telefonra megszűnik a garancia.
2010. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már két éves lesz a teló.. hááát, hajszárítóztam, majd száradt a radiátoron éjjel. most bekapcsoltam reggel és tökéletesen működik!!!!!!!!!! remélem, így is marad. köszi a válaszokat
2010. okt. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!