Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop felpörög, világít majd...

Laptop felpörög, világít majd leáll. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Helló! Adott egy Acer Travelmate 2201 LC típusú laptop. Beindítom felpörög, és megáll. Akár hálózatról, akár simán csak akksiról próbálom használni. Processzort már cseréltem, memóriát is. De próbáltam anélkül is elindítani (hátha továbbmegy és pittyeg vagy valami). Winchestert kivettem. Az adapterét teszteltem biztos hogy jó, de mivel adapter nélkül is ezt csinálja, nincs több ötletem. Szétszedési manualom van hozzá.
2012. márc. 15. 09:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Közben haladtam..Ha nincs bennne processzor akkor nem áll le csak pörög minden.. :D
2012. márc. 15. 17:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem pittyeg, akkor lehet alaplap.

[link]

2012. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mostmár pittyeg is. Néha feláll a rendszer. De így is lekapcsol.
2012. márc. 20. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Tápot nézd meg, hátha.
2012. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Néztem. Sikerült az akksit feltölteni egy másik töltővel. Ennek a kimenete 20V-2A. Akksival megy.


De simán a töltővel akksi nélkül nem indul be. A saját töltője 19,5V-7,1A. A feszültséget meg tudtam mérni az rendben van. De akkor a kimeneti áramerősség magában nem működne?


A kisebb áramerősségű töltővel felpörög a cucc. De nem indul. Lehet a 2A nem elég. Az ő töltőjével meg semmi. Csak akkor kimeneti feszültség miért jó? :D

2012. márc. 23. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Cseréld le a töltőt, az lehet hibás.
2012. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valószínüleg. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 24. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!