Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Overclock hiba?

Overclock hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy Intel Pentium 4 2.8ghz (s478) processzoromat felhúztam 2.93Ghz semmi baja nem volt teszteltem minden rendbe mikor felhúztam 3.0Ghz ra akkor be bootolt de nem hozta be a Windowst akkor újraindítottam és vissza vettem gyári értékre és semmi baj de miért nem birta a 3ghz ?

2012. márc. 14. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az intel procik, főleg az ilyen régiek, nem nagyon szeretik és bírják a tuningot. Egyébként tápod milyen?
2012. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az i3 i5 i7

bírja már sokkal jobban (Sandy Bridge)

2012. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

feszet is adtál neki többet v csak az orajelet huztad?

ha nem kap eleget akkor persze h nem megy

amugy meg a P4es procikat fölös huzni tul kicsi a tuning sávja

2012. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
350 wattos tápom van (még annyit a tuningról azért nem akarok már rá költeni mert 1-2 hónap és kapok új konfigot) a feszültséget meg a Biosba nem tudom állítani mert nem engedi egyébként Asrock p4vm890 alaplapom van. Ha tudnátok segíteni az megköszönném
2012. márc. 14. 20:44
 5/6 A kérdező kommentje:
ja meg nekem 90-300 Mhz van az FBS
2012. márc. 14. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Legelső válaszoló: az Asrock p4vm890 alaplapom feltétel nélkül támogatja az overclock-ot csak azt nem tudom h kell emelni a feszültséget
2012. márc. 14. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!