Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér ez a táp?

Mennyit ér ez a táp?

Figyelt kérdés

Van egy használt Corsair vx450 tápom, kb két éves, nem sokat volt használva. Garipapír meg a doboz elkallódott valamerre, de szerintem nem az a fajta cucc ami csak úgy tönkremegy, Seasonic belseje van, brutál jó hatásfokkal bír, ph!-n pedig különösen ajánlottat kapott. El szeretném adni nagyobbra váltás miatt, nem részletezem mire kell a nagyobb, kell és kész :)


Mennyiért tudnám elpasszolni? minden bizonnyal egy 600-as chieftec vagy cooler master lesz az utódja.



2012. márc. 8. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Mekkora kell neked? Mert ennek nagyon jó terhelhetősége van... de Te tudod. Szerintem olyan 20K körül simán!
2012. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Crossfire-t szeretnék éíteni két 5870-ből, de előtte még meg kell szabadulnom az 5850-től.


20 ezer nem sok kicsit? Gari meg doboz sincs hozzá, bár nem tudom, lehet van aki ennyiért megvenné.


Más: Pár hónapos CM Elite 370 ház, kitűnő állapotban mennyiért passzolható el? Gépet építek, nekem ez a ház nagyon nem jött be.

2012. márc. 8. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Kiindulásnak:

[link]

2012. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
JAAH!! Hogy nincs gari meg doboz... Ez így tényleg eléggé lehúzza... De ha szerencséd van akkor maximum 15K-ért eladhatod...
2012. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. 10 ezer forintért lehet kapni minőségi 450W-os tápegységet, melyet a legtöbb ember sajnál betenni a gépébe. Ehhez vedd hozzá, hogy nincs garanciád, és az ifjú vérpistikék nem valós igény miatt vásárolnak, hanem menőzés miatt. Tehát vagy menőznek a gépük teljesítményével, vagy azzal, hogy milyen olcsón vettek valamit.


Összegezve a fentieket:


- vagy vársz egy igazán igényes vásárlót, akinek fontosabb a Corsair minősége a Chieftec/egyéb olcsóbbak felett, és kérsz érte 8 ezer forintot,

- vagy meghirdeted 5 ezerért, és azonnal le fog csapni rá egy vérpistike akkor is, ha nem kell neki,

- vagy megtartod magadnak, mert egy ilyen táp jól jöhet még, ha kell anyunak egy gép.


Én a legutóbbit választanám.

2012. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek, utolsót megfontolom
2012. márc. 9. 00:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy ezt a tápegységet vétek eladni 10ezer alatt. Ha az enyémet kéne 10k alatt eladni, akkor inkább megtartanám magamnak. Ha megvan doboztól kezdve minden akkor egy jó 12-15k-ért simán elkel.
2013. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!