Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy hdmi kábellel gyorsabb...

Egy hdmi kábellel gyorsabb átvitelt érhetünk el és jobb minőséget, mint egy sima vga-sal vagy egy vga to dvi átalakítóssal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen , mert a jel nincs átalakítva .
2012. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem..Mindenféleképpen érdemes ips paneles monitort venni játékra?
2012. márc. 4. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes . A TN-eknek elég gyenge a színképzése és a betekintési szöge . Az MVA , PVA-knál pedig a válaszidő gyenge , plusz nem szemből a legjobb a kontraszt , így az IPS marad a legjobb alternatíva ami igaz nem olcsón , de a sor élén jár a válaszidőtől eltekintve minden tekintetben .
2012. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És melyik lenne megfelelő 60 rongyig? 23 col körüli?
2012. márc. 4. 18:57
 5/7 A kérdező kommentje:
a dell ultrasharpon nincs hdmi ezért LG IPS236V-PN-t néztem ki
2012. márc. 4. 19:18
 6/7 A kérdező kommentje:
bár display port van rajta...az is megfelelő?
2012. márc. 4. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy nagy szaküzletbe , kapcsoltasd be mindet és hasonlítsd őssze az ips-eseket mert az első Ips óta sok gyártó sok irányba fejlesztett rajta . Ha teszteket nézegetnél azzal kiszolgáltatnád magad az újságírók becsületének akik megfelelő árért lehet , hogy nem objektív véleményt alkotnak . Ez ugyanígy igaz szinte az összes elektronikai cikkre . Inkább a szemednek higgy , ne idegeneknek !
2012. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!