Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i5-2300 vagy AMD Phenom...

Intel i5-2300 vagy AMD Phenom II X6 1055T vagy AMD Phenom™ II X4 975?

Figyelt kérdés

Ár szempontól sem mindegy. Játékra kéne főleg flight simulatorra ami eszi a procit és a ramot. Ramból, vidikártyából milyet?

köszi


2012. febr. 21. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Mármint az árral kapcsolatba értem, hogy nem vagyok benne biztos hogy van e az általam említett két széria ilyen áron és jelenleg a netem is kegyetlen lassú(valamit b@szik a szolgáltató) így örülök hogy épp még a GYK megy.
2012. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
Sapphire HD6770. Megkapod kb 27-ért.
2012. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

[link]


hdd

van

blue

[link]

[link]

[link]



bocs a tájokozatlanságomért de nekem speciel nagyobb testvére van meg a kissebeknél nem vagyok otthon


a nagyonál otthon vagyok rengeteg tesztet néztem és ezt vettem végül

[link]


nem 54ért hanem 40ért üzleteltem :D szal jol jártam

2012. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:

még mindig csak a linkelésért használom az oldalt nem kell beszólni :D(mint mondtam számomra átláthatóbb)

ha rendelsz vm-t akkor azt iponon tedd

2012. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
Az tuti, és a Black ahhoz képest piszok gyors is.
2012. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:

jaja nem bántam meg hogy megvettem


kérdezp vissza térve a témához

mai játékhoz elég a 4 magos de ha hosszútávra tervezel akkor vegyél 6ost ez drágább igaz de joval tovább elég lesz mint 1 4 magos(ha nem sütöd meg meg egyebek)(itt arra gondolok hogy elég lesz elméletileg a következő generációs játékok mar kihasználják a 6 magot mig a maiak nem)

Ez nem azt jelenti hogy a kövi játékok nem mennek majd a 4 magon hanem azt hogy azok a játékok amik 6ra vannak tervezve gyengébben futnak majd a 4eseden

ha hosszútávra tervezel ahogy én is tettem talán tul messzi erveztem hogy megvetem a 8150 et de már tök 8 itt csücsül és nem veszik vissza :D

röviden tömören:

ár / értékben 960 t maiakhoz

HOSSZABB TÁVRA X6 ból(de mivel alt sok széria leselejteződik ink vedd az aktuálisat és olcsobban is jössz ki)


taán esetleg még a FX 4100



ui: én azért vettem 8150et mert a bulldozer az AMD jövöje szoval arra érdemes beruházni véleményem szerint mivel abba az irányba fog tovább fejleszteni a cég

(bulldozer 2 generáció)

2012. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
bár betű hiba becsuszott nézzétek el fáradt vagyok
2012. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

jah és kérdező erre mindig emlékezz

http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY

ez a mezei táp xD

2012. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem pontos. Én még mindig azt mondom nem éri meg a 6 mag, mire oda jutunk hogy TÉNYLEGESEN SZÜKSÉG legyen rá, már messze lesznek a Thubanok. Lásd a mai játékok zöme simán el megy egy erős 2 magos CPU-n(még gyengébben is), oda főként úgy is VGA kell.

Am nem, a bull nem az AMD jövője, ha nem az APU-k azok(ahogy a többi gyártónál is). Erre remek példa hogy az AMD már integrált GPU nélkül két CPU "sorozatot" fog küldeni a piacra(piledriver, vishera), és kész. Persze az APU-k mint az AMD Bulldozer architektúrákjára épülnek CPU részben, ez igaz, szóval amit úgy optimalizálnak azon jól fog menni, persze csak a CPU rész, mivel az APU-knál már a GPU-t is be lehet fogni általános számításokra.

2012. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

csak általánosságban beszéltem róla nem pontos info volt a célom hanem az hogy az jöjjön le az emberkének aki kérdezett hogy elég a 4 magos

A Bulldozer második generációja is APU-s lesz szoval igazából nem mondtam hülyeséget :D(remélem)


ha több magosat akarsz akkor várd meg a kövi gen-t amdnek

vagy maradj a kevesebb magos erősebb prociknál

én ebben az érkategben az FX 4100at ajánlom de a 960T sem rossz választál feltéve ha működik a 2 letiltott magja(szerencse kérdése hogy megye a +2 mag v sem)

2012. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!