Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i5-2300 vagy AMD Phenom...

Intel i5-2300 vagy AMD Phenom II X6 1055T vagy AMD Phenom™ II X4 975?

Figyelt kérdés

Ár szempontól sem mindegy. Játékra kéne főleg flight simulatorra ami eszi a procit és a ramot. Ramból, vidikártyából milyet?

köszi


2012. febr. 21. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

amikor azokat az alkatrészeket gyártották más volt a technológia tápnál is és mindenben a működés is fejlődött azóta kb minden változott

az a táp jó a régi géphez mert a technológia olyan szintű mint a tápnak

de ha berakod 1 ilyen kategóriás gépbe két technológia külömbségek miatt veszélyezteti

2012. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:

már linkeltem a vidit de linkelem ujra

http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY

íme 1 mezei kóbor táp elég érdekes érdemes végig nézni 12V ágon 19V? hm....

a HKC a Mercury LC poer és társai ugyan ez a kategória

2012. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
oké, és használtan érdemes valamit venni? Tehátt akkor kell az usb3.0ás alaplap és milyen videókártya legyen? és komplett pc nem olcsóbb, vagy xbox?
2012. febr. 21. 21:42
 44/65 anonim ***** válasza:
Ha komplett PC-t akarsz játékra, akkor ennél jobbat nem igen lehet összrakni 100ért: [link]
2012. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:

XBOX az olyan, hogy ha hajlandó vagy Flahselni, akkor tudsz játszani tört játékokkal, ha nem, akkor kénytelen vagy megvenni/kölcsönkéregetni a játékokat, és akkor már az sem olcsó mulatság. De ha csak játszani szeretnél, és netezni/filmezni jó a régi géped, akkor vehetsz Xbox-t :)

Esetleg ez: [link]

De konzol témában nem igazán vagyok otthon:D Sok szerencsét!

2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

inkább ezt :

[link]

a többi kb oké bár bele tudnék kötni

2012. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
Már meg lett beszélve, hogy a Caviar Green "lassú" a rendszer alá. Na meg a lambdacomputer se a legmegbízhatóbb oldal, nem egy panaszt hallottam róluk..
2012. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

ipon os is pár száz forint a külömbség én azért használom azt mert szépen atlathatóan kilehet választani amit akarsz

ipon nekem nem jön be marmint tervezésben nem lehet ugy specifikálni mi kéne és mi nem és tul sok a találat

nem azt mondtam h ott rendelje meg csak onnan linkeltem :D

amugy ez még mindig gyorsabb amit te irtál 7200al ketyeg 32 MB a gyorsítója ami duplája amit te raktál

500 Gb a 32 helyett

1ezressel drágább

2012. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

"32 MB a gyorsítója ami duplája amit te raktál"

De a puffer méret nem árulja el a tényleges sebességét.

Az meg hogy a Green power elvileg ha kell 7200Rpm-en pörög, az elvileg, de a greenek a véletlen szerű elérési ideje is több, szóval nem feltétlen gyorsabb az. Persze az adott samunál nem tudom, de egy Seagate barracuda, vagy WD Blue-val való összehasonlításban tuti elmarad, és azokat is megkapja ilyen áron ha jól emlékszem.

Ha nem javítsatok ki :D

2012. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Tehát a hdd-t félretéve inkább videókártya, mint proci FSX hez is? az amd olcsóbb proci, tehát több jut videeókártyáara és az alaplap is olcsóbb amd-hez. Kell a hatmagos amd vagy a négymagos(hosszútáv) és 20-30e körül videókártyát mondanátok?
2012. febr. 21. 22:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!