Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SZÁMÍTÓGÉPGURUK! Ezzel mi...

SZÁMÍTÓGÉPGURUK! Ezzel mi kompatibilis?

Figyelt kérdés

Az ASUS F3T laptopomban tönkre ment a processzor (AMD Turion 64 MK-38 (2200MHz) Ezzel mi kompatibilis ?

LÉNYEG vagy ugyan ennyit tudjon mint a mostani vagy többet.(Kevesebbet NE!)ÉS ne kelljen konvertálni meg semmit csinálni csak berakni a helyére és kész . (Ha ilyen nincs akkor jöhetnek a konvertálandók)


2012. jan. 29. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert az én tudomásom szerint (Keresgéltem de nem találtam) Nem gyártanak már ilyent :/ Hasonlót igen Pl.:AMD Turion 64 TL-52 stb.
2012. jan. 29. 19:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyat nézegessél amire stimmel a bemenet. Mivel laptopod van elég nehéz bele találni jót, és mivel már nem gyártják még kaphatsz belőle de drágábban és kevés helyen árulják. Én javaslom hogy keress fel pár laptop bontót és vegyél bontásból, mert ők olcsóbban adják és általában jókat adnak.
2012. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem.Még azt kérdezném nem teljesen mondanám rossznak olyanokat csinál hogy egyszer 100 % on van a CPU használat máskor normális valamikor szétfagy a gép pedig semmi nem fut de valamikor még a játékokat is akadás nélkül viszi (ilyenkor normális a CPU használat is.) Ez miért lehet?
2012. jan. 29. 20:03
 4/8 cipi8 ***** válasza:

Ez nem processzor hiba lesz ha nem szoftveres probléma! Nekem ugyan ez volt anno a Pentiummal a gondom! XP szervízcsomag 2 alatt be volt kapcsolva az automata frissítés és az egyik háttérben futó program (svchost.exe) járatta a procimat 100%-on! Ez egy XP hiba ami bizonyos frissítések után jön elő! Nekem a 3-s szervízcsomag megoldotta problémámat + 1-2 frissítés! A mai napig nem volt vele gond utána!


CTLR+ALT+DEL után a feladatkezelőben kattints a Folyamatok fülre azon belül a CPU oszlopra katt. majd alul vagy felül lesz az a program ami éppen lezabálja a procidat! A rendszerüresjárat az mindig sok szokott lenni ha nem fut semmi!


Nekem ez be vált!

Itt a pontos leírás :

[link]

2012. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam azt amit írt ez cikk. Annyi a változás hogy nincs olyan hogy 100% CPU használat folyamatosan,csak fel-fel ugrál addig ,de nem tartósan pl ha netezek akkor átlagba 15-30% os. Ha semmit nem csinálok akkor 0-12%.Ez akkor végül is már javulás? + Folyamotoknál még mindig látszódnak ezek az "svchost.exe"-k (SYSTEM és Helyi szolgáltatás alatt.) átlagba 4004 K-t esznek.További tippek vagy ez máár rendbe is van.?(nem tudom eldönteni hiszen előtte nem néztem mennyire terhelt a proci nem tudok mihez viszonyítani.
2012. jan. 30. 18:20
 6/8 cipi8 ***** válasza:

Az svchost.exe a windows egy háttérben futó programja persze hogy látod hogy ott van a feladatkezelőben minden egyes windows indításkor indul ő is és persze sok más háttér program ami a géped normális működését biztosítja! A processzor használat az ingadozik és folyton változik terheltségtől függően ahogyan a programokat használod pl. internet böngésző, film lejátszók, dvd író progi vagy mindezek egyszerre!

Minél gyengébb teljesítményű a CPU-d annál nagyobb a használati görbe, ez ilyen egyszerű! Ne aggódj nem a procid volt a ludas hanem egy szimpla kis win. bug más néven hiba! Nem kell egyből boltba rohanni és venni másikat mert az is szintén ezt csinálta volna, mindig az a probléma okát kell meg keresni (főleg sz.gépeknél)

remélem tudtam akkor segíteni!

2012. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen sokat segítettél most már teljesen jó :) Nagyon szépen köszönöm ,kapod a zöld mancsokat :)
2012. febr. 2. 19:30
 8/8 cipi8 ***** válasza:

Végre látom még vannak normális emberek akiknek próbál az ember segíteni és még meg is köszönik! Szoktam válaszolgatni itt feltett kérdésekre de tudod milyen ritkán köszönik meg a választ!


örülök hogy tudtam segíteni és ezt értékeled!

Köszönöm!

2012. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!