Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Abit kn9 lan hiba?

Abit kn9 lan hiba?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Az lenne a bajom , hogy feltettem a gépemre a win7et és nem ismeri fel a lant... Hátul villog a lan kábel , de win7 alatt nem ismeri fel vagy el sem kezdi keresni ha kihuzom majd bedugom...

Próbáltam ezeket:

bios beállítások

Új driver

Lan kábel csere

telefonos nettel működik csak...


Alaplap:abit kn9

Mindig leszedi a drivert magátol a win7 de most nem tette , illetve azt írja nincs megfelelő illesztőprogram.....

Köszönöm előre is a segítséget!


2012. jan. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Más rendszerrel működik a gép? Ha routeren keresztül netezel,akkor esetleg egy ubuntu linuxról bootolva megnézhető,hogy működik-e a lan port.

Viszont nem árt tudnod,hogy

[link]

ha valami hiányzik,akkor gyorsan szerezd be..

2012. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infot!!! Nem semmi ... Egyébként most rakom fel az xpt ahhoz van gyári driverek , remélem működni fog!
2012. jan. 31. 16:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! xp alatt se működik de hátul világit....
2012. jan. 31. 18:48
 4/4 anonim válasza:
üdv! Nekem se megy a lan port win xp alatt de világit neked megoldódott azóta?:) ha igen kérlek ird le hogy honnan szedted le a drivert
2013. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!