Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia geforce 9800gtx+ hiba?

Nvidia geforce 9800gtx+ hiba?

Figyelt kérdés
sziasztok problémám a következő: a videókártyám nem akarja elinditani a rendszert. amikor elinditom a gépet akkor ugytesz mintha elindulna de a betöltőképnél kapok egy kékhalált. ezt már hetek óta csinálja, ugydöntöttem hogy szétszedem kitakaritom. kifujtam kompresszorral utánna jóvolt 1 napig, utánna megint csinálta a hülyeségeit. szétszedtem aztán kitakaritottam alkohollal... de a procihűzőzselé kivolt száradva igyhát letakaritottam a prociról a zselét most nemtudom hogy mit csináljak... lehet e ez a proléma? amugy olyat produkált a windowsba hogy váltogatott 2 és 3d között... ugytudom hogy ilyet akkor csinál amikor felmelegszik a proci... amikor tölti be a rendszert akkor kék csikok jelennek meg:S:S lécci segitsetek
2012. jan. 29. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csíkoz, akkor valószínű hogy haldoklik rajta a videómemória.
2012. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tehát akkor kuka?? lejárt a lemez?
2012. jan. 29. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!