Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora táp kell ennek a...

Mekkora táp kell ennek a konfignak?

Figyelt kérdés

AMD Phenom II X2 560 3.30GHz

2× Kingston HyperX Blu 2GB DDR3 1333MHz

Asrock M3A UCC

Sapphire HD6790 1GB GDDR5


És milyen márkát ajánlotok?


2011. dec. 3. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 Tudor Vidor ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam, hogy rossz a FSP Hexa 400W, én csak vázoltam milyen előnye van a Chieftec 450W CTG tápnak. Már ez is baj?
2011. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
Alsó tápos háznál volt nekem is(azért túlzás hogy volt inkább csak próba szinten) és egy picit feszült, de semmi vészen nem volt még. Viszont ha mint írtam normálisabban elakarja vezetni akkor kell rá a toldás.
2011. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 Panda Péter ***** válasza:

én meg megírtam, hogy szerintem miért felesleges a +50W és a +1k a vételárba. egyébként még egy 500Ft-os hosszabbítóval is olcsóbb, mint a CTG.

ha meg már ennyire elmélyedünk az esztétikumban (ugye ezért paráznak rá egyesek a CPU 12V-os vezeték hosszára, mert ha nem elég hosszú, akkor alsótápos házban nem lehet az alaplaptálca mögött szépen elvezetni, hogy ne látszon), akkor megemlíteném, hogy a hexa feketére van festve, a CTG pedig szürke, ami egy tiszta fekete gépházban nem mutat túl jól.

2011. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:

Hexa lesz.

Jelenleg 1 gagyi noname házam van.Majd a továbbiakban szeretném cserélni egy M-Tech házra.Ha jól gondolom ez alsó tápos.És el akarom majd vezetni a kábeleket rendesen.


[link]

2011. dec. 3. 18:13
 25/79 anonim ***** válasza:

A M-Tech VS04A-BK házhoz egyértelműen jobb választás a Chieftec A-80 CTG 450W táp.Jobban jársz a Chiefteckel.


[link]

2011. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 Panda Péter ***** válasza:
56%

miért is?

ezen ház megvétele miben módosítja a tápválasztást?


elmondom még egyszer, hátha elsőre nem volt tiszta:

a HEXA kábele elég hosszú, ha nem az alaplaptálca mögött akarod elvezetni.

ha mégis ott akarnád, akkor vehetsz hozzá párszáz forintból hosszabbítót.


nekem nincs bajom a CTG-vel, sőt, szoktam ajánlani, de csak az 500-ast (mivel annak ténylegesen jóval hosszabbak a kábelei), viszont az a teljesítmény itt nem indokolt.

2011. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ezen már kár vitázni, tök mindegy hogy FSP Hexa vagy Chieftec CTG tápot vesz, egyikkel sem nyúl mellé.

Azt meg a kérdező tudja hogy mennyi pénze van rá, de árban sincs köztük nagy különbség.

2011. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kellene még a pár száz forintból hosszabbítót, mikor megveszi a Chieftec CTG 450W tápot. és le van tudva minden.Kap egy jó tápot, bőven elég, és nem kell pluszban hosszabbítót vennie.Ez lenne esetleg ésszerűbb.
2011. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 Panda Péter ***** válasza:

ezt most teljesen úgy mondod, mintha a hexa nem lenne jó táp.

és még egyszer, utoljára elmondom, a CTG500-nak vannak hosszú kábelei, de az meg FELESLEGESEN erős lenne ehhez a géphez.

2011. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Azért mert azt írtam, hogy kap egy jó tápot ha megveszi a Chieftec CTG 450W-ost. Azt nem írtam, hogy az FSP Hexa 400W táp nem jó.
2011. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!