Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép megéri az árát?...

Ez a gép megéri az árát? SÜRGŐS SIESSETEK!

Figyelt kérdés

Eladó az alábbi konfig!

Boitier EZ Cool Magnum

Ház(25 cm-es szabályozható,kék LED-es ventillátor)

Asrock N68-S3 UCC Alaplap

AMD Phenom II X4 840 (3200 GHz) Processzor

4 GB DDR3 1333 MHz Memória

1 Terrás WD Caviar Green Vinyó

1024 MB Nvidia Geforce 210 VGA

Samsung DVD Író

Minden alkatrész garanciás 1-3 év között!Doboz,gari mindegyikhez!!


ez 80 ezer forint...írták hogy rossz meg stb de nem tudom miért, rossz az összetétele? segítsetek légyszí! én mondjuk csere útján jutnék hozzá


2011. szept. 16. 22:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én egy PS3 60gbot adnák érte 3 játékkal meg az alap kiszereltséggel, arra se érné meg?
2011. szept. 17. 08:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát ez az ö cserél:)

menyi volt a ps 3 akarsz e még játszani vele

ezt neked kel,eldöntened hogy cseréled e

de valószinüleg eladni ezt 60 körül tudod max.

2011. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát neten 50ért raktam fel és 40ért vettem a pst 1 játékkal. de ő szerint mehetne a csere de elbizonytalanodtam :/
2011. szept. 17. 08:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor cseréld ha nem akarsz játszani, mert ezzel a géppel nem fogsz.

Esetleg ha veszel bele egy SOKKAL erősebb videókártyát, de az már ugye plusz költség.

2011. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyokos aki szerint az i3 gyengébb a phenomnál akkor nagyon téved. Az első szériás i3-mak képesek voltak megszorongatni egy phenom II X4 955-öt. Mint tudjuk a második széria erősebb. Persze most nem azt akarom mondani hogy az i3-mak jobbak az összes phenom II X4-nél de a 840-nél sokkal. Példának okáért ez a típus nem rendelkezik harmadszintű gyorsítótárral se. Persze mondhatnánk hogy fizkai 4 mag a másik 2 mag+HT de csa k kifogás. Ez a processor nem erősebb nálunk. jut eszembe asrock alaplapok mostanában jóval tuningbarátabbak és strapabíróbak még a gigabyte alaplapoknál 40 ezer forintos összeg alatt.
2011. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!