Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MEkkora hajat lehet eladni,...

MEkkora hajat lehet eladni, hogyan kezelhető a rövid haj? Szivesen felpontozok! Légyszi siessetek!

Figyelt kérdés

Az az igazsáh h. Emma Watsonon felbátorodva én is rövid hajat szeretnék.A hajam vasalás nélkül a lapockámig ér.Kb.:tudom h. ez lánylétemre hülyén hangzik de akkora hajat szeretnék mint amilyen taylor lautner és robert pattinson haja között va.(nem is szeretem a twilightot.)Hogyan kezelhető a rövid haj?Ha nem vasalom reggelenként tényleg szerteszét áll,és ez a szerteszétállás nem szép?Mekkora hajat lehet már eladni,és az hogyan kell?(szőkére van szinezve sötét szőkéből és egy icipicit le van nőve de visszafestetem eredeti hajszínre)

És a legfontosabb:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!):az orrom nem csúnyán nagy,de nem is kicsi olyan egyenes vonalú.Ehez jól áll a röid haj?Ja és nem sminkelem magam,és a ruháim annyira nem lányosak,de nem is fiúsak,vmennyire divatosak.Nem fognak fiúnak nézni?????

Nagyon köszönöm hogy végigolvastad,és mégjobban köszönöm ha válaszolsz is.(és a haj fél év alatt mennyit nő?csak érdekel)

14L


2010. dec. 25. 20:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ha levágattam szeretném összevissza zselézni,de vasalni semmiképpen. :)
2010. dec. 25. 20:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Ellehet adni ekkora hajat, de az ilyen rovid haj nem mindenkinek áll jól és nem csak az orrunk miatt. Én az elmondásod szerint nem ajánlom neked. Ismertem egy ehhez hasonló lányt, de...aki nem ismerte, az állt fiúnak mondta :S Nem ajánlom, de ha angyon szeretnéd, akkor ellehet adni. Fodrásztól kérdezd meg h hol vagy hogyan..nekem is ő mondta meg.Igaz én a barátnőmnek segítettem találni ilyet :) Én jobban szeretem a hoszú hajat :)
2010. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi felpontoztalak...egyébként lányos alakom van.....még vérom a válaszokat:)
2010. dec. 25. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább legyen hosszú, mint rövid.
2010. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a mellig érő hajamat vágattam le Victoria Beckhamesre, megbántam, de már kb az állam alá ér, így már merek tükörbe nézni..
2010. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A női rövid haj is lehet csinos, én megpróbálkoznék vele, de beszereznék egy parókát is, hátha nem lesz jó! De egyes oldalakon ki lehet próbálni, milyen a rövid haj (szimuláció).


Ha ezt a hajat választod, akkor reggelente csak átfutsz rajta fésűvel, és ennyi! [link]

Ám ezek a hajak borzalmasan tudnak állni: [link] (ahogy a kép is mutatja)


De azért érdemes lenne rajta elgondolkoznod, hogy nem jobb-e egy ilyen haj [link] mint egy fiúé [link]


Persze ha elfoglalt nő vagy, akkor vágasd le, de ettől még nem kell egyből "fűnyíró alá feküdni". És mindenképp kérdezd ki fodrászod véleményét, hogy az arcformádhoz illik-e egy ilyen rövid haj, vagy inkább egy bubifrizura?

2010. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Továbbá, a haj egy hónap alatt egy centit nő. Szóval fél év alatt 6 centit.


Ha az arcberendezésed nem fiús, akkor nem hiszem, hogy fiúnak néznek majd.


Amúgy ha olvasgatsz itt még pár kérdést,a fiúk jobban szeretik a hosszú hajat, szóval azzal jobban be fogsz vágódni náluk!

2010. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
legyen rővid
2010. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat,természetesen felpontoztam.............de még várom a válaszokat:D
2010. dec. 27. 21:33
 10/10 anonim válasza:

Én jobban szeretem a hosszú hajú lányokat, bár Emma Watson akciója óta kezdek hozzászokni a rövid hajú lányokhoz... És van, akinek tényleg jóláll. De Watson kisasszony is tetszetősebb volt hosszú hajjal...

19/F

2011. júl. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!