Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk? Léci siessetek...

Hova menjünk? Léci siessetek a válasz írással!

Figyelt kérdés
A tavaszi szünetben a barátainkkal utazást tervezünk Erdélybe.Melyik városba menjünk(mi Csíkszerdára gonoltunk)??Melyik a legjobb szálloda ahol kényelmesen el lehet férni és gyerekeket is szívesen fogadnak??SEGÍTSÉG!!!
2011. márc. 16. 19:23
 1/4 anonim válasza:
Csíksomlyó?:D
2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csíkszereda és körnékének bejárása nagyon jó ötlet

szállodát meg interneten találsz de nem túl nagy aszállodakínálat

2011. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csikszeredán születtem,de elsodort az élet.Ha elhagyod Csíkszeredát és átmész a gyimesi hágon egy csodáltos településen találod magad,hol hegyek,fenyők és melegszívű emberek vannak.Az E60-ason kell menni Gyímesközéplokig(40km),a vasuti átjáron Hidegségre fordulni,van egy csodálatos panzió,ahol megszállhattok gyerekkel és felejthetetlen élmény lesz.Talán én is megyek,és egy napig leszek ingyen az idegenvezetőtök.A panzió neve:"CSÁNGÓ PANZIÓ".Írd be a Google-be és rátalálsz.Ha tudok segiteni vmit irj ,.
2011. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Rákerestem a panzióra tényleg nagyon jó!Remélem,hogy eljutunk de az is lehet,hogy csak nyáron megyünk azért nagyon köszönöm!
2011. márc. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!