Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a gépemmel?...

Mit csináljak a gépemmel? Nagyon nagy baja van?

Figyelt kérdés
Azt írja h 684 hiba van benne [link] És mindig ilyen tiltásokat ír ha belemegyek egyes mappákba [link] Meg még másfélét is szokott írni.Mit csináljak vele?Egy rokonom azt mondta töröljem az explorer-t mert attól van.Tényleg attól lehet?Légyszi ne nagyon hülyézettek le,meg ne káromkodjatok le,azért mert nem vagyok valami komputer zseni.Jó lenne ha segítene valaki.Előre köszi.
2011. aug. 23. 20:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

basszus,igen,a 9 éves unokatesóm sokkal jobban ért a számitástechnikához.Nem tehetek róla,kockának születni kell,nem lehet csak úgy meg tanulni.Amit muszáj volt velem is megtanították.Meg ez a videó miben segít.Fogalmam nincs a telepítésről.Meg mi az anyám az a patríció.Eddig azt sem tudtam h azt cdről kell,vagy az hogy megy ez a telepítés.Egyáltalán honnan szedjek olyan cd-t?Áhh.Am meg igen,vannak nálam sokkal bénábbak.1 barátnőmnek múltkor 10 percig magyaráztam hogy nyissa meg a böngészőjét.Kb 1 éve van számítógépem.Légyszi valami elég egyszerű megoldást mondjatok.Vagy nagyon alaposan magyarázzátokel h hogy lehet telepíteni.Nem megy az olyan egyszerűen =(

16/L

2011. aug. 23. 22:41
 12/24 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Egyet tehetsz: elviszed a szervízbe.
2011. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
najó,mind1,csak nincs nagy baja,azért köszi :)
2011. aug. 24. 09:56
 15/24 anonim ***** válasza:
Én se vagyok komputerzseni, de telepiteni fél óra alatt megtanultam. Volt ugyan vagy 18 éves gyakorlatom, de csak felhasználói szinten és nem vagyok mai csirke (61 éves vagyok). Mióta nincs mögöttem munkahelyi informatikus, azóta tanulok. Tedd te is ezt, nem nehéz, hidd el.
2011. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
jó,de mégis hogyan?Neten keresgéltem h hogy kell,de olyan bonyolultan írják,meg mindenhol azt írják h cd kell,de nekem az honnan?Ha valahogy nagyon nagyon egyszerűen leírnák az jó lenne =(
2011. aug. 24. 12:04
 17/24 vagyokakilehetek ***** válasza:
wazze.. azért ez már túlzás a részedről. azt mondod hogy nincs CD/DVD-d amiről kezdhetnéd. akkor vagy vegyél egy eredetit vagy vidd már el szervizbe. mivel ha azt ajánlanánk hogy töltsd le a netről a telepítéshez valót akkor azzal jönnél azt se tudod hogyan kell.. szóval tuti jobb ha rábízod ezt egy szomszéd kölkére vagy elviszed szervizbe..
2011. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nincs szomszéd kölke,szerviz meg végképp nincs.Tiszta parasztok vannak errefelé.Inkább magyarázd el honnan,hogy töltsem le,légyszi :)
2011. aug. 24. 16:12
 19/24 anonim ***** válasza:

Töltsd le, írd ki CD-re.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 vagyokakilehetek ***** válasza:
küldtem neked egy Privát üzit az itteni regisztrált email címedre. olvasd el. cselekedj a leírtak szerint és akkor meglátjuk mit tudunk összehozni belőle...
2011. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!