Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a gépemmel?...

Mit csináljak a gépemmel? Nagyon nagy baja van?

Figyelt kérdés
Azt írja h 684 hiba van benne [link] És mindig ilyen tiltásokat ír ha belemegyek egyes mappákba [link] Meg még másfélét is szokott írni.Mit csináljak vele?Egy rokonom azt mondta töröljem az explorer-t mert attól van.Tényleg attól lehet?Légyszi ne nagyon hülyézettek le,meg ne káromkodjatok le,azért mert nem vagyok valami komputer zseni.Jó lenne ha segítene valaki.Előre köszi.
2011. aug. 23. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Szerintem tedd fel újra az operációs rendszered.
2011. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hát igen csak azt hogyan?xp-m van,és senki ismerősöm nincs aki újra tudja rakni,én sem tudom hogy kell.
2011. aug. 23. 20:29
 3/24 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

[link]

2011. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítás?
2011. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
atya isten,mondom h nem értek a gépekhez,nagyon alapszinten vagyok,én nem tudom újratelepíteni.Ez a vidó meg aztán nem ad sokkat.Szinte az office-on kívül alig értek valamihez.Nincs valami program amivel ezt helyre lehet hozni?És mi az a rendszer visszaállítás?
2011. aug. 23. 20:45
 6/24 vagyokakilehetek ***** válasza:

nos ha ennyire nem értesz hozzá akkor szívesen segítek.

Én Budapesti vagyok. ha te is akkor megbeszélhetjük hogy hogyan legyen...

2011. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
hát,sajnos nem,külföldi =(
2011. aug. 23. 21:06
 8/24 Donyi1988 ***** válasza:
A registry booster egy olyan program ami nálam is bekavart.Amíg nem használtam semmi gondom sem volt amint felraktam számtalan hiba lépett fel, mert, mint utólag kiderült, egy programozó haverom által, hogy az általa nem ismert regisztrációs bejegyzéseket törőlte és ezáltal a renszer összezavarodott.Nálam sokszor kíírta ekkor hogy rakjam be a az eredeti renszerlemezt, amiről aztán visszaállította a hiányzó fájlokat.De a progit elötte le kell törőlni.
2011. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
le törlöm,de még nemrég raktam fel(nem tudom hogyan) és előtte is állandóan írogatta a hülyeségjeit a gépem+ valami másik ilyen programmal szintén kimutatott csomó hibát.Azt is hallottam h az lehet a baja,hogy nem jól töltöttem le valami frissítéseket,és ha újra letöltöm akkor jó lesz.Valakinek még ötlet?
2011. aug. 23. 22:03
 10/24 anonim ***** válasza:

Na ne butáskodj, a 10 éves fiam feltelepítette az Windows XP-t, ezt a videót nézve.

http://www.youtube.com/watch?v=y-yGO9a-Ihc&feature=player_em..

2011. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!