Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép így jó? (blablablaröv...

Ez a gép így jó? (blablablarövidblablabla)

Figyelt kérdés

Ez a gép így jó? Gondolok arra, hogy méretek jók e, videókártya belefér e az alaplapba és a gépházba, proci kitudja e használni vidikarit, stb. Valamint ha összerakom, akkor a biosban kell piszkálni? Mert ugye az alaplapban van integrált videókártya, és ha belerakok egy másikat, nemtudom, hogyha felrakom drivert, akkor vajon jólesz egyből, vagy még be kell állítani? és ha igen, hogyan? Meg ehhez hasonló kérdések, tehát ha valami nem jó ezen a gépen, akkor legyetek szívesek, írjátok le. Előre is köszi! Íme a config:

Processzor:

AMD CPU AMD Phenom II X4 965 3,4GHz AM3 BOX BLACK EDITION


Alaplap:

ASROCK 890GM PRO3 AM3+


Videókártya:

ATI Radeon HD6950 2GB GDDR5


RAM:

Kingston HyperX Blu 4GB Kit 1600MHz DDR3


Táp:

CX500W Corsair


Billentyűzet:

GIGABYTE GK-K6150 HUN


Egér:

Gigabyte GM-M6800


DVD Író:

ASUS DRW-24B3LT Fekete BOX


Gépház:

Thermaltake VL80001W2ZD V3 Black Edition


Merevlemez:

1TB Samsung HD103SI


2011. aug. 20. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mennyiből szeretnél számítógépet venni?
2011. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszike! Igazából nem nekem kellene, hanem havernak, csak neki most nincs nete, ezért én kérdeztem meg..Igazából ennyi érdekelt voltna.. Köszi mindenkinek!
2011. aug. 20. 21:53
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Én X4 helyett egy i5-öset vennék.
2011. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

" A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én a Te válaszodon nem találok kifogást, úgyhogy megy a pont! Valamint várom még a választ arra, hogy ha ebbe az alaplapba berakom a videókártyát, akkor automatikusan ezt fogja használni, vagy kell biosban állítgatni? Ha kell, akkor mit és hogy?

A komment megírásának időpontja: tegnap 21:17 "


Az szerint osztogatod a "zöld kezet" hogy bele kötnek e a konfigodba vagy nem??


Jó a konfig egyébként,Alaplapot lehet érdemes lenne AM3+-at választani. Árban nincs különbség.Ha nem lesz tovább fejlesztve akkor ez is jó.



Kedves utolsó válaszoló!

"Én X4 helyett egy i5-öset vennék.

Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:09 "


Bírom az ilyen kommenteket! A kérdés nem az volt hogy Te mit vennél...

2011. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szerint, csak ha hasznosnak látok valamit, akkor kapják a pontot, meg nem szeretnék olyféle veszekvésbe kerülni, mint néhány kérdésnél.. :D Amúgy köszi nekedis, alaplapot meghagyom ennek, mert nem fogok fejleszteni, ugyanis én az a típus vagyok, aki elhasználja a gépet, nem fejleszt, majd vesz egy újat. :D:D
2011. aug. 22. 10:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!