Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van a gépetekben relatív jó...

Van a gépetekben relatív jó vga, és cpu, hogy nem is használjátok ki?

Figyelt kérdés
Volt egy pár hónapos gamer fellángolásom akkor vettem egy relatív jó konfigot(apránként), de most konkrétan, youtube, facebook, gyakori, és emailezgetésre használom :D van más is így?
ma 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelen.

Játékra meg játékfejlesztésre beruháztam egy új gépre anno 2018-ban (R7 2700x, mellé 32gb ram stb...) aztán eleinte még kihasználtam, azóta annyira nem.

De nem bánom, bármikor szükség lehet az erőre akkor megvan. Azóta került a gépbe egy RX 5700XT is, meg nagyjából ingyen szereztem RAM-okat, úgyhogy 48Gb van most.

ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindig játszom valamivel, ugyanakkor előfordul, hogy valami jó régi címre kattanok rá egy darabig, és ott csak malmozik a proci meg a kártya. De aztán meg ha egy újabbat kezdek el, ott nyilván kell a vas, így kihasználatlannak összességében nem mondanám, csak időszakosan. Amit tényleg alig használok, az a PS4 konzolom.
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!