Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet megnézni a ventiláto...

Hol lehet megnézni a ventilátor sebességét?

Figyelt kérdés

Van egy Acer 5755-ös notebookom és sehogy tudom elérni, hogy kijelezze, hogy milyen fordulatszámon megy a hűtőventilátor. Próbálkoztam AIDA64-es és SpeedFannal is, de mindkettő csak a hőmérsékletet írja ki.

Van valakinek valami tippje, hogy hogyan tudnám megnézni?


2011. aug. 15. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jah ha noti akkor ne csodálkozz hogy tojást lehet rajta sütni a laposok nem hűtésükről vannak elhíresülve :D
2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Csak kicsit idegesít, hogy most vettem, nem is olcsón. Erre ez fogad... Pedig megnéztem egy csomó tesztet és egyik se írta, hogy ennyire melegszik a processzora.

Egyébként már újratettem a windowst, de ugyanaz a baj. Nem tudom mit csináljak, lehet, hogy írok a márkaszerviznek, hogy ez típus hiba e, vagy csak ezzel a géppel van ez a baj. Ha nem lehet neki mit csinálni,akkor veszek hozzá egy hűtő padot, az hátha tud vele mit kezdeni.

Csak nem értem, hogy a Firefoxot, meg az utorrentet miért 10-10%-on kezeli a processzor, pedig a másik gépen csak 1-2% foglalnak le ezek a programok.

2011. aug. 16. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!