Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell a ramnak a sebességé...

Hogy kell a ramnak a sebességét megemelni?

Figyelt kérdés
Van 3 db 800 mhz-s ramom. 2 db 512 mb os és 1 db 1GB-os. Nos eddig 800 mhz-n üzemeltek, de most megnéztem everestel, és AIDA-val és mind kettő 533 mhz-t ír ki rájuk. A biosban megnéztem ott kétszáz valamennyit írt ki rá.(Még régebben hallottam, hogy a biosos értéket kétszer kell venni, így az ottani értékkel is kijön, az 533 mhz.) De megemelni, nem tudom, hogy kell ezt az értéket. Ahol kiírta a sebességét a ramnak, oda nem engedett, menni/szerkeszteni. Hogy lehet akk beállítani, hogy ismét 800 mhz n pörögjenek a ramok?
2011. okt. 15. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked 1066-os moduljaid vannak, amelyek 800-on mennek, valószínű az architektúra ennyit támogat, de mivel nem írtad le milyen alaplapban vannak, ezért egyelőre ennyi.
2011. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy Asrock ALiveNF7G-HDready alaplapom van. Kingston ramok. És tudtommal ezek a ramok 800 mhz-sak. Legalább is én régen annak vettem őket. Ha csak azóta meg nem nőtt a sebességük :P. És régebben 800 mhz n futottak, emléxem még fél éve mikor biosban nézelődtem akkor is ott volt h 400 mhz mindegyik ram mellett. Mitől állítódhatott el? És hogy tudom visszaállítani?
2011. okt. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!