Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen config elvinné a...

Egy ilyen config elvinné a legújabb játékokat (Crysis 2, Metro 2033. stb) Max grafikán Full HDban? (Lent a config)

Figyelt kérdés

alaplap:Asus P8H67-M R3.0

ram:kingston hyperx 2x2gb 1333mhz

táp:chieftech ctg500w 80p vagy corsair cx500

videokártya:gigabyte hd5870

winchester western digital 1tb 64 mb cache sata 2

processzor:intel corei5 2500


2011. júl. 8. 21:27
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
43%

rákattintottam erre a kérdésre....hogy majd én válaszolok

De végigolvastam a válaszokat....

50% azt sem tudja miről beszél 25% szidja a noob-okat a többi külön kategóriájú válaszokat ad nem erre a kérdésre...

nem zavarom össze még jobban a kérdezőt...

de szórakoztató volt végignézni a a válaszokat!

az ati nVidia gyerek nagyon nagy arc....

na meg a "4 giga semmire sem elég" is veri a biztosítékot....XD

és ilyen emberektől várnak válaszokat......XDDDDDDD

hát pffff

2011. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 P.O.C. ***** válasza:

Akkor miért nem adsz neki te megfelelő, szakszerű, értelmes választ, hmm?!

Mert ez a hozzászólásod most úgy kellett ide, mint egy falat kenyér. :D

2011. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Gondoltam válaszolok valami értelmeset de úgy látom már szükségtelen mert P.O.C. leírt mindent előttem. :)


Csak megerősíteni tudom amiket P.O.C. írt, nekem jelenleg egy HD5770 van egy Core-i5 760 mellé, Full HD-ban játszok mindent, és sokszor már kezdek VGA limitbe ütközni, míg a proci szinte nincs is használatban. Egyedül talán a GTA IV ami zabálja a procit is, de még ott is bőven VGA limites a cucc.

2011. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

"na meg a "4 giga semmire sem elég" is veri a biztosítékot....XD "


Mondjuk nekem 4 giga semmire se elég, mert ha elindítok két virtuális gépet amik osztják a file-okat, és közben esetleg elindítok egy tömörítést, és hogy ne unatkozzak, netezek is közben, rögtön 13 giga foglalt lesz a 16-ból.


Kinek a pap, kinek a papné...

2011. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Azt elfelejted, hogy 10000 felhasználóból 9999 nem fogja egyszerre azokat csinálni amiket te...


Meg egyébként te általánosítottál, hogy nem elég semmire a 4GB.

2011. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Azért ez nem átlagfelhasználás...az emberek 99%-nak bőven elég még 4GB...igaz ilyen árak mellett nyugodtan be lehet ruházni előre 2x4GB-t ha teheti az ember (Én is megvettem a 8GB-os kitet, de nem azért mert égető szükségem van rá, hanem mert jó áron volt és hosszú ideig nem kell foglalkoznom a RAM kérdéssel ezután).
2011. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Jó, nem is mondtam, hogy midnenki így használja a gépét, de az sem igaz, hogy 4 gigának nem lehet hasznát venni. 2 giga szerintem átlagfelhasználásra is éppen csak az "elmegy" kategória.
2011. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 P.O.C. ***** válasza:

Most kell a sok RAM -ot felhasználni, míg ilyen nagyon olcsó. ;)

4 GB az már alap egy gépbe, és minden felhasználónak elég ennyi, még játékokhoz is (Ha valaki egyszerre csak 1 dologgal foglalkozik, mint a felhasználók 99%-a).

8 GB -ot az előrelátás végett tartok indokoltnak, na meg mint ahogy mondtam azért is, mert ilyen olcsó. :)

16 GB viszont teljesen felesleges egy anyagfelhasználónak, még játékgépbe is.

2011. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%

ejjjj poc!

ne kötejedj már......nem làtod mi folyik itt?

ki adott itt értelmes választ?

ez kezd egy fòrumra hasonlìtani amiben okosjodó emberek szélsöséges példákkal bizonyìtják azt pl h nem elég 12 giga ram sem.....akkor miért szólnék bele...

csak hangot adtam annak h mennyire tetszenek a válaszok.......xD

2011. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%

de akkor tegyetek bele 30 giga ramot mert 10:40- nem elég kevesebb.....


mindenkinek legyen szervergépe és rendereljen egész nap....majd segìtünk összerakni az iponon egy NASA gépet.....pfff....uhristen....xD

2011. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!