Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen config elvinné a...

Egy ilyen config elvinné a legújabb játékokat (Crysis 2, Metro 2033. stb) Max grafikán Full HDban? (Lent a config)

Figyelt kérdés

alaplap:Asus P8H67-M R3.0

ram:kingston hyperx 2x2gb 1333mhz

táp:chieftech ctg500w 80p vagy corsair cx500

videokártya:gigabyte hd5870

winchester western digital 1tb 64 mb cache sata 2

processzor:intel corei5 2500


2011. júl. 8. 21:27
1 2 3 4 5
 11/50 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha lenne lövésed róla, akkor tudnád, hogy a HD5870 is egy Radeon kártya, amin az ATi chipje dolgozik. A Gigabyte csak egy third-party gyártó, aki megveszi az AMD-től az ATi Radeon lapkákat, aztán gyárt belőlük VGA-kártyát. Amúgy meg a Gigabyte az egyik legmegbízhatóbb alaplapmárka, szóval illene ismerni!
2011. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
igy már valószínűbb de az a baj hogy észrese veszed és eltelik fél év és új játékok jönnek ki, amik újabb huncut gépigény növelő cuccokat csempésznek, tehát még mindig jobban megéri egy I7 est venni
2011. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
39%

A gigabyte a legmegbízhatóbb alaplapgyártó... volt, vagy öt éve, azóta csupa szutyok sz*rt gyártanak, a bios update-et meg várhatod, amíg megöregszel.


Amúgy fentebb írta valaki, hogy 2 giga minden játéknak elég. Hát most próbából elindítottam a Dragon Age: Origins-t, és 3,2 giga foglalt a 4-ből, és ez még egy egész baráti gépigényű játék.

2011. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Smartguy86 ***** válasza:

Ahogy nő a felbontás és a grafikai részletesség, úgy egyre inkább a VGA kerül előtérbe és a processzor limitáltsága egyre alacsonyabb lesz. Szóval ha nagy felbontásban és részletességgel játszik valaki, akkor a CPU-nak nem kell küzdenie, hogy kiszolgálja a VGA-t, mivel a CPU csak a fizikát (sok esetben még azt sem), meg az engine egyéb részeit futtatja.


Szóval egy i5 BŐVEN elég játékra, és még elég is lesz jó sokáig, ha 4 magos és még húzható is!

2011. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
0%
am simán kihasználok 8 giga ramot. csak egy jó mmorpg kell amit boxokban nyomsz, tehát több karival vagy bent egyszerre, én lineageval játszottam fél éve. volt bent 4 buffer meg a fő karim, az ugy már zabálja a ramot full grafon, + msn skype meg egyéb beszélgető programok amiket elfelejtek kikapcsolni, ha meg már tuningolok akkor kicsir nem adunk így jön létre az h kella 8 giga xd
2011. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 Smartguy86 ***** válasza:

21:59 - Én pl azt írtam, hogy egy játék nem fogyaszt több RAM-ot, mint 1,5-2 giga. A win7 1-1,5-t eszik. Tehát legrosszabb esetben is elég 6 giga egy játékosnak.


Gigabyte téma: Miért baj az, ha nem jön BIOS frissítés? Minek kéne a BIOS-t minden héten frissíteni? A legújabb processzorokhoz szoktak adni fixet, vagy a memóriákhoz, de egyébként minek? A BIOS az nem olyan, mint egy VGA, hogy minden hónapban kell neki driver update... lol

2011. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Smartguy86 ***** válasza:
22:00 - most vonatkoztassunk el az olyan beteg arcoktól, mint te XD Amúgy el tudom képzelni, bár sose értettem, mi a lényeg az MMO-kban, én halálra untam magam, mikor játszottam...
2011. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert a PS2-es portok alapból nem működtek a lapon, amit vettem, ami azért ciki, mert az egerem és billentyűzetem is ps2-es csatlakozójú. Márkás darabok lévén nem volt kedvem lecserélni az egészet. Mikor jött az update, ami javította a hibát? 7 hónap múlva.
2011. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
ha már itt járunk hogy működik a VGA update? mert nekem már problémák adódtak, nekem elég jó a gépem mégis szaggat egy játék ami elég gagyi grafikáju meg már sok más is... szal nekem van egy catalystem hogy kell azt updatelni? beiroma googleba csak kiadja megint a catalystet. nem értem xd
2011. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
szentem már tiszta ocsmánység ez az informatika, 10 éve még megvettem egy fullos gépet 10 évig kitartott mostmeg ha nem updatelem a vga driverem akkor bemondja az unalmast és nem viszi a gameket, ez tiszta szégyen már :s
2011. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!