Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most miért ciki ha nincs...

Most miért ciki ha nincs csúcs gépem?

Figyelt kérdés

Van egy fórum ahol lelehet írni , hogy kinek milyen gépe van. Én amint leírtam az enyémet már egyből hurrogni kezdtek , hogy milyen elavult és szar továbbá , hogy hogy megvagyok elégedve vele...


két magos intel prockó 2.6ghz-es

2GB Memória

és egy ati hd szériás videókártya 512MB 256bit.


Most komolyan ez a gép ennyire szarnak számít mert lassan 3 éve , hogy megvan és nekem mindenre megfelel.


2011. máj. 25. 08:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem van még két laptopom is:

AMD-K6 3D processzor (381 MHz), 64 MB ram; a másik gépem meg Intel Pentium II processzor (365 MHz), 190 MB ram

A vinyót meg nem írtam hozzá, de gondolhatjátok, hogy az sem terrás lenne xD

2011. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jajj, ezek tényleg jó kis masinák voltak, szobatársamnak volt egy 486-os laptopja, fél perc volt mire betöltött egy 100 kB-os képet :D
2011. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Van egy "aranytartalék" laptop, IBM T42. Ebben 1.7-es Celeron proci van, 512-es DDR,32 megás videó....óriási,40GB-os HDD-vel ! Igazi erőmű - este ágyban a lányom MSN-ezik, Facebook-ozik vele, gond nélkül teszi a dolgát, egy hátránya van: hálózatról kell használni, mert az akksija úgy 20 percet bír. 2004-ben az egyik legjobb laptop volt. 7 éves, szervíz még nem látta.Él és virul - szóval a Te konfigod tökéletesen megfelel a célnak, akinek nagy igénye és gazdag szülei vannak, vegyen 1 millió fölötti gépet, és vagánykodjon vele,meg a 26"-os monitorral.Azzal is lehet fészbúkozni, csak nyilván illik kiírni a falra, hogy "ilyen és ilyen gépem van " - senkit nem fog érdekelni.
2011. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
GTA 2, RA 1 és 2 nagy játékok voltak anno :D
2011. máj. 25. 10:15
 15/18 anonim ***** válasza:

Az a fórum gondolom erről szól.Olvass másikat.

/a forma 1 fórumon sem írnál utcai autóról,pedig a célnak amúgy tökéletes/

2011. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 10:17:

Nem, konkrétan a fórum topik arról szólt, hogy kinek milyen gépe van. A kérdező miből sejtette, hogy ez egy ilyen f.aszméret dicsekvés szerű dolog lesz?


Kérdező, szerintem sz.ard le az ilyen sznobokat. Nekem egyébként jóval gyengébb gépem van, mint neked, az egyik, amiről most írok, egy laptop, Pentium M 725 1,6 Ghz-es procival és 1,5 giga rammal, a másik egy P4 2,8 Ghz-es asztali gép, 512 mega rammal. Hamarosan újítani fogok, valószínűleg laptopot veszek, de nem felső kategóriában.

2011. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ki mondta azt h ciki? :D az én haveri körömben senkinek nincs 1 magosnál jobb procija xDD nekem se, és ? :D nem ciki :D
2011. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
aki meg lehurrogja a gépedet az olyan is h "húú én kemény vagyok, mert apuci megvesz mindent" azt majd késöbb az életében semmije nem lesz ;) :D ez a véleményem :D
2011. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!