Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most miért ciki ha nincs...

Most miért ciki ha nincs csúcs gépem?

Figyelt kérdés

Van egy fórum ahol lelehet írni , hogy kinek milyen gépe van. Én amint leírtam az enyémet már egyből hurrogni kezdtek , hogy milyen elavult és szar továbbá , hogy hogy megvagyok elégedve vele...


két magos intel prockó 2.6ghz-es

2GB Memória

és egy ati hd szériás videókártya 512MB 256bit.


Most komolyan ez a gép ennyire szarnak számít mert lassan 3 éve , hogy megvan és nekem mindenre megfelel.


2011. máj. 25. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Az enyém 6 éves 3 GHz P4, 1.5 giga ddr1, 8500gt, és büszke vagyok rá, szeretem.

2011. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

lehet , hogy tévedek , de én úgy gondolom , hogy akik lehurrogják a másikat és feszítenek a saját gépükkel azok

mindent megkapnak amit csak akarnak.. magyarán kivan nyalva a ..egük.

2011. máj. 25. 08:18
 3/18 P.O.C. ***** válasza:

Miért lenne ciki? Nincs mindenkinek pénze évente cserélni a gépét!

Az én gépem már mindjárt betölti a 4. évét egyedül a videkari 3 éves benne (HD4850). Szintén duplamagos 2.66 C2D és 4 GB DDR2 RAM. De ennek ellenére még a legújabb játékokat is futtatja. Igaz nem teljes full -ba, de azért elég szépen laggmentesen.

2011. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel arra amire használod, akkor semmi gond. Nem mindenki apa kedvence.
2011. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hülyékkel nem kell foglalkozni, ennyi. Valakinek még 486-os PC-je van és az is tökéletesen megfelel neki.

Azt ne felejtsd el, hogy a gépedet te használod, a saját céljaidra. Ha neked megfelel, akkor jó a célnak és kész.

Bár én, ilyen fórumot nem látogatok, mert nem is érdekel.

2011. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen hülyeséggel. Ha neked megfelel, akkor ahhoz senkinek semmi köze nincs! Akkor most írjam, hogy az én gépem milyen őskövület?? :D Nekem netezésre jó, ennyi. :)
2011. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó hozzászóló !


írd le milyen géped van :)

2011. máj. 25. 09:20
 8/18 anonim válasza:
Szia szerintem egyáltalán nem ciki nekem egy sz*r irodai gépem van és tökéletesen megvagyok vele :)
2011. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

A lányom gépe: P4 3GHz Intel proci, 3GB DDR2 RAM,1GB Nvidia videokari- 4-es photoshopot viszi, netezni tökéletes, XP alatt fut - gond egy szál se.

Nézz meg egy igen húzós játékgép-konfigot valamelyik oldalon, és másold be abba a fórumba, és fikázd le a gyengébbeket. Én is ütköztem idióta barmokba, válaszoltam:1200W-os tápom van, 3 gigás,607MHz-es videokarim ,Intel Core i7 3,06GHz procim, és 3x256GB SSD táram.Ez úgy másfélmilla, ha ezt is überelik a sznobok,akkor felajánlható nekik egy benyalás a Hősök terén. ---- Ha Neked jó a jelen konfig, az idiótákkal nem foglalkozz.

2011. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Leírom, én nem szégyenlem. :D 664 MHZ, 128 MB RAM és ehhez egy 40 GB winchester. :D Netezésre, letöltésre nekem tökéletes. A többi nem érdekel. Közel 10 éve ez van. No meg a gyerekeimnek jobb ez, mint egy ennél sokkal jobb gép. Úgyhogy ne szólj egy szót se, hogy neked milyen szar géped van!! :D :D
2011. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!