Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell-e laptop az egyetemre?

Kell-e laptop az egyetemre?

Figyelt kérdés

Idén megyek a szegedi egyetemre programozó infó szakra (már ha felvesznek ugye). Nincs még laptopom mivel általában otthon vagyok, eddig nem is terveztem venni, viszont nemrég néhányan mondták hogy szinte kötelező, van aki az asztalit viszi be, stb. Igazából csak az iskolában használnám, úgyhogy nem tudom mennyire éné meg.


Mennyire van rá szükség az egyetemen infó szakra? Kellene-e vennem egyet?


2011. máj. 24. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami számítógépre mindenképp szükséged lesz, beadandók, ilyesmi. Szerintem kényelmesebb egy noti mint egy asztali.
2011. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha koleszos leszel/albérletben fogsz élni, tehát nem férsz hozzá minden nap a mostani gépedhez, akkor igen, kell. Máskülönben meg lehet lenni nélküle. De valami mindenképp kell, amihez nem 2 hetente jutsz el, és a tiéd.
2011. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen feltétlenül.Egy olcsóbbat, de jót vegyél. Ez szerintem tökéletes.


DELL Inspiron N5030 Fekete 99.611Ft

[link]

2011. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Veszprémben vagyok proginfós, és az a helyzet, meg lehet lenni laptop nélkül is, de valami saját, csak általad használt gép kell akkor is, koleszba vagy albiba, de laptop praktikusabb. Meg lehet olyan, hogy be kell mutatni tanárnak beadandót, többnyire persze kivitelezhető laptop nélkül is, csak kevesebb a buktató pl. egy php-s beadandónál, ha saját laptoppal mutatod be.


Ha nagyon olcsót szeretnél, szerintem ennél nem találsz olcsóbb új laptopot(normál méretűt), azok közül amelyeknek van 2 magos procija:


[link]

2011. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, itt egy még olcsóbb, 80 ezerért:

[link]

2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

van otthoni gépem, ez mellé tervezném a laptopot


megnézem a linkeket, de a vásárlással akkor inkább várok szeptemberig, utána majd kiderül mennyire lesz rá szükség

2011. máj. 24. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!