Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon HD 3600 Series...

Ati Radeon HD 3600 Series vga- hoz honnan a legtutibb drivert leszedni?

Figyelt kérdés
HD / vagy EAH / 3650 a kártyám. Sokat szenvedtem vele, állandóan megreccsent a monitor filmnézéskor. Visszavittem garanciába, megnézték, azt mondták semmi baja, rakjam újra a WinXP-t és ne a gyári lemezről telepítsek driver-t, hanem a netről, mert a lemezen lévő felrak valami file-t, ami összekutyulja a Winfost. Gép újrarakva, honnan tőltsek driver-t az Ati.com-on kívűl? Melyik a legjobb?
2009. márc. 5. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

inenn tudsz kiválasztod az op rendszert majd a kártyád típusát és már szedheted is

2009. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, leszedtem, de azt írja ki, nem kompatibilis az oprendszerrel és csak a legkisebb felbontásban jelenik meg az asztal.WinXP Extended Edition 2002 Service Pack 3-as van most fenn, ehhez nem is találtam drivert. :(((
2009. márc. 6. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg sima xp driver kell hozzá.
2009. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha leszedek a netről egy drivert, és újraindítom a gépet, a legkisebb felbontásban jelenik meg az asztal,minden "lebutul" minimumra, sőt, időnként vízszintes csíkok jelennek meg a monitor felső egyharmadában, eltűnik az egér, az ikonok, minden! Sajnos nem tudom másik gépben tesztelni a káertyát és biztos vagyok benne, hogy az a ludas. Hogyan lehetne a végére járni?!
2009. márc. 16. 17:47
 5/7 A kérdező kommentje:
....Van egy réges-régi GeForce 4-es kártyám, az tökéletesen megy ezzel a konfiggal, persze a játékok nem igazán indulnak el vele...:))))), szóval, tuti, hogy az Ati szivat.....pontosabban az a hely, ahol vettem...:((((
2009. márc. 16. 17:49
 6/7 anonim válasza:
a geforce kártyád nem eladó?:D
2010. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem-nem! Tökéletesen ketyeg a mai napig!!!!!!!!!!!:D
2010. aug. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!