Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek a legtutibb ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legtutibb ismerkedési módszerek s források?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves átlagos srác vagyok és az lenne a legfőbb problémám, hogy eléggé nehezen ismerkedem lányokkal. Igaz, sok barátnőm volt már... de a múltbéli kapcsolataim 90%-ban haverikörben alakultak ki. Pl: haverok bemutattak lányoknak. Összesen 5 komolynak mondható kapcsolatom volt. A legtöbb ugyanis nem volt tartós. Ez a haveri társaság megszünt, nem tartom velük a kapcsolatot és a jövőben sem szándékozom. Ráadásúl eléggé magányos típus vagyok, úgymond kevés haverom maradt összesen 7. Ezenkívűl szeretnék új barátokat is találni. Hol s hogyan kezdeményezzek? Discoba semmiképp sem szeretnék járni. Más adott forrás illetve lehetőségek esetleg?
2011. júl. 17. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Koncertek, szabadtéri fesztiválok...nyár van haverom, találd fel magad. Sok sikert :D
2011. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Részletesebben ha kérhetném :) Mondani mindent könnyebb mint megtenni.
2011. júl. 18. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjél "Szigetelni"... :)
2011. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha sziget fesztiválra gondolsz nincs rá pénzem jelenleg :D
2011. júl. 18. 00:19
 5/6 modian ***** válasza:

Sétálj az utcán és úgyis belefutsz egy két jó csajba, akik megérnek egy próbát.


Egyébként én 21 vagyok és nekem egy komoly VOLT eddig csak. Hol laksz???

2011. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miskolc
2011. júl. 18. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!