Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legtutibb antivírus?

Melyik a legtutibb antivírus?

Figyelt kérdés
Ostobán hangozhat ez a kérdés, mert ahányan vagyunk, annyiféle jön be, de egyszerűen amit az egyik tud, azt a másik nem... Nézem az összehasonlításokat és képességeket és kezdem azt hinni hogy csak az lenne a megoldás, ha legalább 3 lenne fent (ami nyilván értelmetlen és káros)...
2010. máj. 18. 00:36
 1/9 anonim válasza:

ESET Smart Security.

Tűzfal és virusirtó egyben, kevés erőforrást igényel hozzávetőlegesen és sok frissitést és gyakran frissül.

2010. máj. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kaspersky Internet Security a legjobb!Ajánlom Neked!:)
2010. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nod 32 nekem nem jött be (se a smart security) csomó trójait bekaptam.Norton internet security!
2010. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Norton nekem egy csomó dolgot bekapott anno.
2010. máj. 18. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:

anno ;) Most már elég sok mindent megfog :)

itt van az összes vírusirtó tesztje (videó):youtube.com/mrizos

2010. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nodot felejtsd el főleg a smart security-t, teljesen hamis álomban ringatja a felhasználót. Én is a Kasperskyt ajánlom mert jó.
2010. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kaspersky vagy Panda Global.

Ami fontos: ne crackelt legyen!

2010. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kaspersky.
2010. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak létezne ilyen. Sajnos egyik sem 100%-os. És nekem ne mondja a sok okostojás hogy "de ez az" mert nem az. Nem létezik biztos. De azért az avastot érdemes kipróbálni. Én 1,5 év utáni használat után meg vagyok vele elégedve.
2010. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!