Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konzolod van? Elégedett...

Milyen konzolod van? Elégedett vagy vele? Hányszor volt szervizbe és milyen hibával?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 10:03
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Egy összehasonlító videóban éppenséggel a GTA IV-et néztem meg és Xbox-on nekem valahogyan a kép sokkal színesebbnek tűnik. PS 3-on meg olyan szürkés inkább. De most hogy említetted a lötyögős xbox controllert megint elbizonytalanodtam...
2011. ápr. 23. 18:01
 22/53 anonim ***** válasza:

De eddig nagyon a ps mellett szoltam, szoval most 1-2 erv a box mellett/ps ellen


- multiplatform jatekok tobbsege boxon nez ki jobban (bar ez lehet mar jovore megvaltozik, mert addigra tobb eladott ps lesz, mint box, meg par fejleszto kezd egyre inkabb ps fele huzodni, de ez meg csak talan, 2011-ben a multiplatform jatekok meg mindig a box terulete)

- kenyelmesebb (nem jobb, csak kenyelmesebb) joystick

- boxra 1-2 ezerrel olcsobbak a jatekok

- a box olcsobb vagy egy 10-essel (bar ez 1 ev alatt megterul a ps-en az ingyen multi miatt)


Lehet van meg tobb, most ennyi jutott eszembe.


Amugy ha flashelni akarod akkor mindenkepp box, bar a ps-t is lehet, de ez inkabb a box terulete

2011. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Az iilyen osszehasonlitos videok veszelyesek, gyakori, hogy az ellenkonzol grafikajat direkt lerontjak.

Persze nem mindig, de elofordul.


GTA-val boxon es ps-en is jatszottam, szerintem mindketton szornyu volt a grafika (az elsimitas miatt), de a szinek nem igazan tuntek fel.

De ahogy irtam, multiplatform jatekokban a box azert jobb (bar ugy tudom gta az ps3-on keszult, tehat akkor azon elvileg jobbnak kell lennie, nem tudom)

2011. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Még a GTA-val kapcsolatban megkérdezném , hogy PS-en is előfordul az a baki , hogy a játékban a textúrák késve jelennek meg. (Pl: nincs út , hanem olyan mintha a levegőben menne a kocsi, majd 30 mp múlva rajzolódna csak ki a textúra)
2011. ápr. 23. 18:34
 25/53 anonim ***** válasza:

Nem igazan.

Egyik helyen ha megalltam es korbeforgattam a kamerat akkor volt valamilyen kis texturahiba, de ez csak azon az egy helyen vettem eszre, es csak egy bizonyos szogbe.

Meg PS-en a GTA-ba van sixaxis, es a helikoptert/motort/motorcsonakot azzal vezetheted, es szerintem az is nagyot dob a jatekelmenyen, szerintem tobb oraig csak azzal szorakoztam, hogy sixaxis-sal probaltam vezetni.


Amugy PS-sel biztos nem jarsz rosszul es nem banod meg, hogy megvetted, meg a boxot sem bannad meg, csak ha mar egyszer volt PS-ed akkor utana nem tetszene annyira a box

2011. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

de az xbox kontrollerjén is vannak ilyen gombok, nem ?

ha jól látom

2011. ápr. 23. 22:13
 27/53 anonim ***** válasza:

Milyen gombok?

A sixaxis az nem gomb, hanem egy ilyen kis cucc, ami erzekeli, ha a joystick-ot X-Y-Z tengelyen mozgatod, tehat nem kell semmilyen gombhoz hozzanyulnod, hanem a joyt kell jobbra ballra fel le mozgatnod es ugy kanyarodik.

Youtube-on rakereshetsz, hogy ps3 sixaxis, es akkor ugy jobban megerted, hogy mi is ez.


Es sixaxis az meg nincs a box joystickjaban.

2011. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=uCzQ5tmagSw


nem rossz , nem rossz. Amúgy ugye lehet manuálisan is a sima gombokkal irányítani a járműveket ? :)

2011. ápr. 23. 23:13
 29/53 A kérdező kommentje:

elfelejtettem még leírni hogy anno egy PS 1 konzolom volt.


[link]

2011. ápr. 24. 09:22
 30/53 anonim ***** válasza:

Persze lehet siman is iranyitani.


Amugy regen nekem is PS1-em volt, de ez szerintem nem dont el semmit, csak a joystick ugyanolyan (fogasra).

Nem is tudok olyan jatekot ps3-ra, ami ps1-re is lett volna es annak a folytatasa.

PS2-nel mar mas a helyzet, rengeteg jateknak a folytatasa mar ps3-on keszult (god of war 3, gran turismo 5, killzone 2-3, metal gear solid 4, stb.)


Az a gond, hogy boxosok nem irnak, hogy azert oket is meghalgasd, es igy csak en mondom folytos a ps3-mat

2011. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!