Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konzolod van? Elégedett...

Milyen konzolod van? Elégedett vagy vele? Hányszor volt szervizbe és milyen hibával?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 10:03
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Modern Warfare 2 mintás XBox 360 Elite (sajnos LIVE nélkül)

Igen eléggé.

Szerizbe nem vettem még, de volt egy olyan hibám, hogy ha DVD-t raktam be, akkor csak kép volt, hang nélkül. A játékoknak volt hangja, csak a filmeknek nem. De azota orvosolva lett a hiba, minden egyes DVD nézés előtt ki kell húznom a HDMI kábelt a tévémből és vissza dúgni.


Remélem válaszoltam a kérdésedre.

2011. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Elírtam:

Szervizbe nem VITTEM még...

2011. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Nekem egy Xbox 360 arcadom van 120Gb-és merevlemezzel de én nem használom a testvérem szokta de amúgy volt már tisztítva meg egyszer az olvasó fej volt cserélve azt hiszem.
2011. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
jöhetnek még fogyasztói tapasztalatok :)
2011. ápr. 22. 10:27
 5/53 anonim ***** válasza:

120 gigás PS3 boldog tulajdonosa vagyok, lassan 1 éve.

A legnagyobb baja eddig az volt, hogy 2x lefagyott, ez 1 év alatt szerintem elviselhető.


Ha konzolvásárlás előtt állsz, akkor PS3-mat jobban ajánlom így 2011-ben, kb 2008 óta köztudottan jobb, mint a box.

2011. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Köztudott , hogy mindkét konzolon támogatott a hálózati játék. Xboxon a live fizetős de azonban olvastam hogy PS 3 konzolokon még nem finomult ki rendesen.


Akkor melyik a jobb ?? Természetesen az első kérdésre továbbra is várom a visszajelzéseket.

2011. ápr. 22. 11:54
 7/53 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondja jobbnak, ami neki van, ezért szokott nehezebb lenni a választás.

Az túlzás, hogy ps3-on nem finomult ki teljesen, az is egy teljes értékű multis cucc, csak a live valamivel jobb.

Azt nem tudom mivel, mert életemben nem live-oztam, de valamivel tényleg jobb.

Viszont úgy, hogy én csak a PSN-t használtam, semmi rosszat nem vettem észre.

Stabil, kb mindig működik (csak mostanában volt vele gáz, de az a hackerek támadásai miatt), Killzone részekkel több száz órát játszottam multiba, lag sem volt.

2011. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is sokan mondták, hogy a PS jobb.

De mikor bementem az 576 KByte üzletbe, azt mondta az eladó, hogy neki mind a 2 volt, de az XBox jobb.


Nem mondom meg, hogy melyik jobb. Mert PS 3-mal még nem játszottam.

Régen volt egy sárga kazettás Nintendom, az is jó gép volt. Aztán egy PS 1-em, aztán egy PS 2-m és most van egy XBox 360 Elite, Kinect-el.

Kinect: Elég jó cucc, jó hamar leizzadok benne, és jobb mint a PS Wii copy-ja.

2011. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Előző:

ha már ott tartunk, hogy wii copy, akkor mi van a kinect-tel, ami a ps-nek az eye copy-ja?

Ja és a Sony már a ps2-re tervezett egy Move/Wii féle cuccot, tehát kb 10 éve, csak akkor még nem voltak elég fejlett technológiák, tehát akkor a Wii is a PS-ről másolt, mint a Microsoft.

És az szerintem mindegy, hogy ki-kiről másolt, hogyha nem ugyanazt dobják piacra, hanem másabbat (mert Wii-Move is hiába hasonló, kb teljesen más).


Ja és van 2 ismerősöm, akik idén eladták a boxukat, hogy vegyenek ps3-mat, meg 1 ismerősömnek, akinek mindkét konzolja van, és mindegyiknek a ps3 tetszik a jobban.

Persze ez szubjektív, és pont az ellenkezője is előfordulhat, de a box tényleg csak az első 2 évben volt jobb, mint a PS (Sony mindig gyengén indul, szar/kevés jó játékkal, és ez miatt az elején szarnak indult, és sokak fejében az is maradt, közben már min. 3 éve nem tudok 1 dolgot sem, ami jobb a box-ban.

2011. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

Én tudok!

HALO

2011. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!