Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy hd5770-et, de nem...

Vettem egy hd5770-et, de nem vagyok megelégedve a textúrákkal a játékokban. Mi lehet a problem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bármilyen fps játékkal játszok ez a vga átver engem. vegyük pl a cod4-et azon belűl a karakteremet és egy fát tőlem még messze a pályán. kezdetben ahogy közeledek hozzá még nem látszik, majd egyre jobban kirajzolódik. ezt minden egyes textúrával megcsinálja, a régebbi 9800 gt-vel nem csinálta.
2011. ápr. 17. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Esetleg új driver kéne de nem biztos hogy megoldja.

Ha a játékban lehet állítani a látótávolságot akkor tedd max-ra.

Egyébként meg a megoldás egy szó: ATI

Pl én GT440-et akarok venni ami 22 e Ft. De mindenki azt mondja hogy vegyek inkább HD5670-et mert 8-10%-al gyorsabb,és egy picit olcsóbb. De nem adom be a derekam mert régről több rossz élményem volt az ATI-kal.

Arról nem is beszélve hogy azon a sapphire gyártmányú HD5670-en elég gagyi hűtés van. Az ASUS GT440-en meg szép nagy méretes amilyen egy ilyen teljesítményű kártyára szerintem elkél.

2011. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy speciális eljárás, bele van programozva a játékba, nem a videokártyád tehet róla. Más: ha jól tudom, ezt csak Win7-en csinálja, Vistán és XP-n nem.
2011. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jelenleg a legfrissebb driver van felrakva, és windows 7 64 bites rendszer van feltelepítve. Esetleg a catalyst control center-ben lehetne vmit állítani ami megoldaná ezt?
2011. ápr. 17. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VODKA0710 ***** válasza:
Szintén Win7 alatt, szintén HD 5770-el, szintén CoD4 alatt semmi ilyen problémám nincs. Catalyst Controll Center-be minden ki van kapcsolva.
2011. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt ilyesmi (másik vga-val) ha lejebb vettem a grafikát pl: c2-ben.
2011. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!