Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a macintoshr...

Mi a véleményetek a macintoshról? Tényleg annyival jobbak mindennél mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
sziasztok, szeretnék még egy lap topot így a suli miatt. szeptemberben vettem egy dellt amire 3 év garancia van, az első hónapban elszállt a vinyó, szóval garanciásan kicserélték. azóta profin működik de fura volt, hogy kapásból egy ilyen hiba, hiszen a dellt nem kell bemutatni és azért vettem mert azt mondták megbízható, meg hát a 3 év garancia is elég jó egy laptopnál. először macet akartam, de lebeszéltek róla most viszoont gondolkozom rajta, hogy a második laptopom esetleg egy macbook pro legyen e. nagyon tetszik a beépített aksi, a touchpad a képernyője....stb. nagyon tetszenek de nem majomkodni akarok velük! szóval mi a véleményetek ezekről a notebookokról? tartósak? jól bírják? vagy parasztvakítás az egész?
2011. ápr. 11. 02:49
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Azt mondod nem vagy sznob majom. De a külső meg a kivilágított billentyűzet és a forma miatt akarsz macet venni. :xD !. Akkor vegyél egy akármilyen legolcsóbb gépet, reszeld le a végeit szereld fel elemlámpával és ragassz rá egy mac emblémát:D.
2011. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21:13 tisztában vagy a sznob szó jelentésével? Úgy érzékeltem, a kérdező nem a környezetének akarja mutogatni a notit, nem azért akar MacBookot venni, hogy lássák, arra is futja.


Ha valaki számára fontos a design, a kényelmes, felhasználóbarát kialakítás, az attól még nem lesz sznob.

2011. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!