Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy oldjam ezeket meg? (lent)

Hogy oldjam ezeket meg? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy gépem amin van 2 windows az egyik egy home ami teljesen jogtiszta mégsem engedi, hogy aktiváljam csak egy kék kis ablak jön be. Gondolom ezen menne az aktiválás de azon csak egy kis fehér kocka van amin 3 színes alakzat(négyzet kör háromszög azt hiszem.)


a másik probléma hogy ha kikapcsolom utána nehéz bootolni ha sikerül akkor elfelejti az időt és a dátumot.

újratelepítés közben lefagy nem tudom ezt sem megoldani.

de mikor bejön akkor megy jól és nincs probléma 3-6 óráig, ezután vagy kikapcsolom vagy lefagy...

és ezután nehéz bekapcsolni... van hogy kikapcsolom az áramot rajta mert nem megy másképp lefagyáskor és, ahol választanám ki hogy hogy akarom indítani (csökkentet mód, legutolsó helyes konfiguráció stb.) akkor lefagy.


várom válaszotokat.


2011. jan. 22. 19:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
de szerintem az is lehet hogy rossz benne a hőmérő mert játék közben 85 fokot mért és se szaggatás se fagyás semmi nem volt
2011. jan. 23. 18:57
 12/19 anonim ***** válasza:

Elég vékony réteg kell csak.

Viszont ha jártas vagy a BIOS-ban, akkor javaslom, hogy frissítsd. Nekem anno egy Pentium 4 2.4Ghz-s darab csinálta ugyanezt. A frissítés után már jó volt.

2011. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát nem nagyon merem mert azzal hazavághatom az alaplapot :S

de ez is 2.4 es lehet ninc sis baja? :O

2011. jan. 24. 18:39
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát lehet.

Ha van olyan ismerősöd, aki bevállalja a pasztázást és a BIOS frissítést akkor kérd meg. Ha nincs, akkor vagy szervíz, vagy te magad intézed. Utóbbiban talán tudok segíteni.

2011. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ettől félek a pasztázást megtudom oldani de a bios frissítéstől félek :S nem akarom elrontani :S
2011. jan. 24. 19:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor abba ne fogj bele. Kezdésnél elég nehéz rosszat tenni, utána meg már vége.
2011. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
az internetszolgáltatóm aztmondta 5K ért megcsinálják nekem ez sok érte, vagy kevés?
2011. jan. 25. 17:44
 18/19 anonim ***** válasza:

Nos, ez változó. Ha a pucolás is bennevan, akkor megéri.

Ha csak a frissítés, akkor én már elgondolkodnék.

Ugyanis az oké, hogy ők vállalják a felelőséget, de akkora haszonnal, hogy az még.

2011. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
értem köszi :) mindent :)
2011. jan. 28. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!