Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért merül le ilyen gyorsan?

Miért merül le ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

karácsony alkalmából megkaptam édesapám régi MacBook Pro15''-ját (kb. 5 éves) és 1 nagy problémán kívül nincsen semmi baja

az akumlátor teljesen feltöltve 10 percig bírja:/:/

nemrégiben lett cserélve benne akumlátor uh az elhasználtságot kizártuk és nem tudom hogy mi lehet a baja:/:/

nem tudtok segíteni?


2010. dec. 26. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig elhasználódott az akkumulátor, vagy nagyon kicsi kapacítású akkumulátort vettetek bele. A másik probléma, az oldalon folyton vitatott "folyton a töltőn van a gép" probléma. Igen! Túltöltődik az akkumulátor, és folyamatosan csökken az élettartama. Ez nem vita kérdés, ez tény.
2010. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem vitakérdés hanem baromság. évek óta minden f a s z falváról való akkumulátorban is van túltöltés elleni védelem.
2010. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

xD viccesek vagytok:D

am igen folyton a töltőn volt ugyanis apa elkezdett ööööööö 'képeket' (mozgóképeket letölteni) és mivel vissza is töltötte azokat reggeltől estig be volt kapcsolva és ment töltőn...

de szeretném lecserélni az akkumlátort és tudni szeretném ez mennyibe fájna nekem:/:/

remélem ha lecserélem akkor jó lessz:/:/

2010. dec. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!