Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha gyorsan merül...

Mit tegyek, ha gyorsan merül az aksi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Samsung galaxy ace mobiltelefonom van, de elég gyorsan lemerül, amikor megnéztem miért azt írta,hogy a kijelző 47%-ot tesz ki.Próbáltam csökkenteni a fényerőt, a kezdőlapról levettem a widgeteket, de így is lemerült!(gyorsan kéne a válasz!)
2011. jún. 24. 13:21
 1/2 anonim válasza:
Milyen régi az akku? Okostelók nagyon hamar merülnek, de ezt te is tudhatod. Esetleg frissíthetsz szoftvert is, az új softverek vmennyivel energiatakarékosabbak. Az se mindegy, hogy hogyan töltöd.
2011. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a baj hogy Memóriakártyán volt az összes olyan fájl amit használtam pl. háttérkép, csengőhang stb. ilyen használatban lévő fájlokat tegyél át memkariról telefon memóriájába!
2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!