Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbookot vagy egy sima...

Macbookot vagy egy sima microsoftos laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék új laptopot venni. Most acer aspire 5935G-m van és elég sok mini programot használok ami lelassítja. Olyan gépre lenne szükségem ami gyors és nagy tárhellyel rendelkezik. Leginkább netezésre és torrent letöltésre használom a gépet. Játszani csak nagyon ritkán szoktam rajta. Ti Mackbookot ajánlotok vagy egy windowsos gépet? Ha windowsosat akkor abból melyik márkát?
2010. dec. 12. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én márkát nem javaslok.Bár az ASUS TOSHIBA bevállt.Mac-et nem vennék mert rohadt drága azon már vehetsz 1 gamer laptopot(vagy legalábbis jobbat mint a mac-es gép). :)
2010. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A Macbook csak az OP rendszer miatt lenne jó... Árban olyan 300.000 Ft ig gondoltam...
2010. dec. 12. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem ha ennyi pénzért veszed akkor Mac-et vedd. Az Apple minőségnek nincs párja, hidd el nekem, egy külön érzés!
2010. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Ja! És az az érzést szobizmusnak hívják :D

Ez pont ugyan az mint a Iphone.Semmivel sem tud többet mint egy jóminőségü,csak ez drágább.

Steve Jobsnak annyit sikerült elérnie hogy az Aple termékek dizájnoltak és életérzést képviselnek.Na meg nagy árcédulát!

2010. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Bocs elírtam Apple!
2010. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Íme egy jó ár/érték arányú gép, ami az anyagi kereteden belül van: [link]
2010. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy mégnagyobb merevlemezzel és erős videókártyával (bár "csak" 2 év garanciával): [link]
2010. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Linux-ot tehetsz ingyen is a gépedre nem kell ez végett Mac-es gépet venni
2010. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Na figyelj ide. Az mond ilyeneket akinek nincs. 2 kategória van, vannak az érintő képernyős telefosok, és az iPhone. Trabant vs. Ferrari, próbálj ki már egy iPhone-nt, milyen ÉRZÉST ad, maga a kézben fogható csúcsminőség. Na, ugyanez van a Macbookok esetében, vehetsz te MSI-t is amiben 1 év után befosik a ventillátor, 2 év után kiszakad a kijelző keretéből a tartóvas... Egy dolgot jegyezzetek meg


APPLE = No.1 CSÚCSMINŐSÉG mindenben, ami nem Apple az csak egy MÁSOLAT, főleg a többi érintőképernyős telefos esetében. Szerencsétlen utánzatok...

2010. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
köszönjük applefanboy :D mondanál pár szót a kedvelt windowsos programok hóleopárdon való alkalmazásáról?
2010. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!