Az AMD már a Ryzen 7 7800X3D-vel le előzte az Intelt hosszú idő után a 9800X3D meg alázza is, Ryzen 9 társaik szintén?
Nem, az AMD "véletlenül" kifejlesztett egy játékokban egész jól muzsikáló processzort az X3D sorozattal. Nem ez volt a cél, de bejött.
Az Intel régen b@szta el, sokáig adogatta ki ugyan azt. Amikor megjelent a Ryzen onnantól kapkodás és tűzoltás van.
"B@meg van konkurencia..."
A sok halogatott fejlesztés, a lóvé felélése és a közben megjelent konkurencia okozta azt, hogy piacképtelen lett az Intel.
Összességében nem jobbak az AMD CPU-k, nem megalázó az Intel teljesítménye, de a "vörös" cég egy ideje jobb ár/érték arányú termékeket ad ki.
Amikor én AMD-s lettem a 2700x 60000Ft volt a 8700k/9700k 120000Ft +10-15% teljesítményért játékokban ellenben renderben jobb volt már akkor a 8 mag/16 szál végett.
Igen, végülis most alázza, de nem most lett elb@szva.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!