Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja a kifagyást?

Mi okozhatja a kifagyást?

Figyelt kérdés
Már jó ideje 1020mV UV van a kártyán és minden királyul működött. Most kísérleteztem a fan curve-el, hogy kicsit halkabb legyen, majd játék közben kifagyok, és crash (70-80 fok között mozgott). RX 7800XT-ről lenne szó. Gondoltam, hogy nem elég neki mV és feljebb tettem, és így is crash. Egyedül a gyári érték mellett megy a game rendesen, valamint 1100mV-ig még jó, viszont a hőfokok, amik eddig jók voltak, ugyan azzal a beállítással kicsit melegebb lett a kártya. Mégis mi lenne erre a megoldás?

ma 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mégis mi lenne erre a megoldás?"


Az, hogy nem nyúlsz hozzá.

ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Igen, így utólag belegondolva inkább hagytam volna úgy, ahogy van, viszont még fenn áll a probléma, hogy jobban melegszik, mint szokott, az eddigi beállítások mellett is. Nyáron raktam össze a setupot, tehát a pasztának még jónak kell lennie.
ma 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"jobban melegszik, mint szokott"


Miután össze-vissza taknyoltad, nem beszélhetünk olyanról, hogy szokott...

ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én megoldás miatt írtam ki a kérdést, nem pedig azért, hogy ilyen semmit mondó hozzászólásokkal bombázzanak. Ha nem tudsz segíteni, akkor hagyd a picsába az egészet. Köszi.
ma 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Rögtön azzal kezdtem.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, én értem, hogy ne nyúljak hozzá, de a hőmérséklettel kéne valamit kezdeni, vagy a 70 fok az még jónak számít ennél a kártyánál?
ma 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Édes istenem... mégis mikor 70 fok?
ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
100% terhelésen 70 fok. Van esély rá esetleg, hogy DDU-val letörlöm a drivereket, majd vissza pakolom rá, vagy talán windows újratelepítés segíthet, hogy újra alacsony mV-on ne crasheljek?
ma 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális...
ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!