Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX gépösszerakó?

PCX gépösszerakó?

Figyelt kérdés
Szerintetek megérős BIOS frissítést kérni még pluszba az összerakás mellé? Annyira nem értek hozzá.
ma 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Amennyiben az alaplap nem támogatja a választott processzort alapból, akkor mindenképpen.

Egyéb esetben pedig nem árt. Otthon is elvégezhető de nem ajánlatos ha nem értesz hozzá.

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

#1 Kérdező valszeg új PC-t rakatt össze, és tudomásom szerinte jelenleg nem lehet olyan épelméjű kombót újonnan venni amihez BIOS frissítés kell.

Én haverok között körbekérdeznék azért előtte. Hacsak nem olyan helyen laksz ahol nem ritkaság az áram kimaradás, akkor mindenképp vedd meg inkább a szolgáltatást.

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A BIOS frissítés a mai alaplapokon annyi, hogy kábellel csatlakoztatod a gépet a routerhez és a BIOS-ban rákattintasz a frissítés gombra. Ezért szerintem felesleges fizetni pluszban. Ha valami rejtélyes oknál fogva elsz@ródna mégis, akkor visszaküldöd, hogy hibás.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3-as meglepődnél rajta hogy laikusok mikre nem képesek, találkoztam már embernek akinek "nem akart bekapcsolódni a gépe" mert az ethernet kábelt a tápba akarta dugni (a tápkábelt meg nem tudom hova)
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HakapiszikMatyi ***** válasza:

"ma 13:37"

Én ennél cifrábbal találkoztam.

Monitort vettek a géphez. Összekötötték, de nem ment. Elhívott a haverom, hogy nézzek rá. Hát...220-as tápkábel az nem volt a monitorhoz... :)

ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HakapiszikMatyi ***** válasza:

Az eredezi kérdésedre:

ha, a gép így tökéletesen működik, akkor felesleges. Ilyet hardver változás esetében kell tenni. Legtöbbször RAM, vagy Proci váltáskor jöhet elő.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!