Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép mennyire...

Ez a számítógép mennyire lenne jó régebbi játékokhoz ? kb. olyan 2007-2013 közöttiekre

Figyelt kérdés
intel core 2 quad q6700, geforce 8800gt 1gb, 8gb ram

ma 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A videókártya a kritikus pont. Amiatt szerintem mindent nem vinne élvezhetően ebből az időszakból, de azért sok mindent igen. A jó hír, hogy kb. bagóért tudnál venni bele egy GTX 750 Ti kaliberű kártyát, azzal már jó lennél.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8800GT!!?? HOGYAAN!!??


Már úgy értetlenkedek, hogy ez a kártya gyári hibás volt, tervezési hiba, mikrorepedések keletkeztek a GPU chipben, így max pár év alatt tönkrement mind. Nekem az egy év gari lejárta után 2 héttel 😃 (igaz utána még megsütöttem párszor)


Ha az még most is életben van, az maga a csoda!!!


Én anno Crysis-hoz vettem a 8800GT + E8300 gépem. Hát nyilván azzal nem volt az igazi a játék, éppcsak játszható, mert beteg gépigénye volt a korhoz, de minden mást vitt egy kisebb kompromisszummal (bár akkoriban nem figyelt senki se a minimum 60 fps-re és hasonlókra).


De ez 2007!!!

Oké, felső kategória legalljára érkezett a GT, szóval azért kompromisszummal talán még vállalható egyik-másik 2010 utána játék is. De inkább 2009 és korábbi játékok felé orientálódnék ezzel a géppel. Ha 2013-as játékokhoz keresel gépet, akkor inkább 2012-2014-es retro gépet vegyél.


Nekem amúgy a kettő közötti van, 2009-re céloztam, kb..

Q9650

Radeon 5870 (és tervezek neki CF tesót találni)

2x2GB DDR2 (ez is cél volt, hogy a DDR2 magardjon még, bár ekkoriban már voltak DDR3 lapok is)


Crysis ezzel se nagy eresztés 😃

ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!