Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 telepítés mit...

Windows 10 telepítés mit ronthattam el? Így még sosem jártam!

Figyelt kérdés
Adott egy laptop i3,8gb ram, 500gb hdd, integrált kártya, saját laptop már tele volt szeméttel lassú volt a gép újra telepítettem hivatalos windowssal a microsoft weboldaláról windows media creatorral pendrivere kiírtam. Feltepítettem szépen ki akartam kapcsolni késő este volt. Kikapcsoltam a start menünél kattintottam a egy 5 másodperc a kép elsőtétül de a bilentyűzet nem és hallom hogy bug. Nem kapcsolt ki. Vártam egy órát közben filmeztem tableten de akkor se kapcsolt ki gondoltam egyet kilapcsoltam manuálisan hosszan nyomtam a bekapcsoló gombot. Másnap elindítottam gondoltam valami frissítés miatt lehetséges a hiba jelenség lefrissítettem az összes létező windows updatet amit kért utána kért egy újra indítást megtörtént betöltött a windows megint ki akartam kapcsolni start—> kikapcsolás és megint fekete kép de a billentyű világít és hallom hogy bug a gép. Mi lehet a probléma? Valaki járt már így?

szept. 8. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bios frissítés, bios alapbeállítások betöltése..
szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!