Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iphone-t össze lehet kapcsolni...

Iphone-t össze lehet kapcsolni windows 10 el úgy mint a samsungal?

Figyelt kérdés

Van win10-en gyárilag a telefon kapcsolat nevű app ezzel látom a fótókat az értesítéseket tudok smst írni hívásokat fogadni és indítani.

Ezt iphone win 10 között is meglehet csinálni? Van rá alternatíva?


máj. 30. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ha megtanulnál írni, olvasni, akkor magad is megtalálnád a választ.

Így meg nem fog tudni senki érdemben válaszolni, mert érthetetlen szavak halmaza.


Most összekötöttél iphonet samsunggal, és most win10-zel szeretnéd?


Össze, össze lehet kötni. Fileokat lehet látni a windows fájlrendszerében. Hogy az appel mi van, az más kérdés...

máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk próbáld meg? Annyira nehéz megpróbálni? Már 10x megcsinálhattad volna!
máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

1-2 az eszetekbe sem jutott hogy még nincs iphonja és nem tudja kipróbálni, mert például vasárlás előtt áll és ez is befolyasoló tényező? Vmés az hogy keresett és talált is leírást csak biztosra megy és megkérdezi tényleg működik-e? A gondolkodás nem megy de a kötekedés bezzeg igen...


Kérdező: persze ugyanúgy tudod használni a beépített appot ahogy androiddal is. Müködni fog, én is használom.

máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3 Sajnálom, hogy egyeseknek hiányzik a józen eszük!

[link]


Lehet akkor a kérdezőnek meg kéne tanulnia használni a Google keresőt és az olvasást!

máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1

"érthetetlen szavak halmaza"

Érdekes módon a többiek tökéletesen megértették nem lehet, hogy neked van bajod a szövegértéssel?

#2

Nincs még IPhone-om szerinted ha lenne kiírtam volna ahelyett ,hogy ki próbálnám?

Samsungról szeretnék váltani de előtte megszeretnék győződni arról ,hogy minden számomra szükséges funkció működik-e vagy van-e alternatíva rá.

máj. 31. 08:41
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

"Érdekes módon a többiek tökéletesen megértették nem lehet, hogy neked van bajod a szövegértéssel?"


Nem, 3-as nem a kérdésre válaszolt, hanem próbálta megfejteni a zagyvaságaidat.


"Iphone-t össze lehet kapcsolni windows 10-zel úgy mint a samsungOT?"

(Alternatív "...windows 10-et úgy mint a samsunggal?")


"Van win10-en gyárilag a telefon kapcsolat nevű app, ezzel látom a fotókat, az értesítéseket, tudok smst írni, hívásokat fogadni és indítani.


Ezt iphone ÉS win 10 között is meg lehet csinálni? Van rá alternatíva?"


Így hangzott volna szabatosan, magyarul. Keresd a különbséget. Persze mindig az a hülye, aki nem érti a kézzel-lábbal hadoszáva történő makogást.


Csak hogy világos legyen:

A ragozásnak információértéke van.

A vesszők tagolják a mondatot, olvashatóbbá teszik a szöveget.

Az a fránya elváló igekötő nem ragad a segédigéhez: lehet + megcsinálni = meg lehet csinálni. A "meglehet" az teljesen mást jelent.

máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Elég szomorú, hogy a 3-mas volt az egyetlen értelmes válaszoló, és ö lett lepontozva. Látszik, hogy többségében milyen emberek használják ezt az oldalt...
máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
#8 az oldal tudtommal segítségadásra, és nem kötözködésre való. de persze van, akinek itt kel kiélnie magát. :D
máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

9 igen. Én is szívesen segítek. Amikor a kérdésben nem tudok, van amikor a helyesírásban próbálok segíteni, ha már az sem megy.

Általában kötekedésnek veszik, akkor is, ha szépen írom, meg elkezdenek hepciáskodni.


Elismerem, itt nem voltam kedves, nekem is hosszú volt a hét.

máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
#8 Esetleg mentalista vagy? Vagy miből is állapítottad meg hogy naív vagyok? Tudod egyáltalán a szó jelentését?
jún. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!