Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemsoká csere lesz . A régi...

Darklord88 kérdése:

Nemsoká csere lesz . A régi lapom,ramokat, 2 db hűtőt, procimat cserélem. Az alaplap www.msi.com/Motherboard/B450-GAMING-PLUS-MAX/support ,ryzen 3600 proci és 2x8gb ddr4 g.skill 3200 mhz.?! Win 10et ugye előtt ki kell írnom majd pendrivera

Figyelt kérdés

csere utánra újratenni a rendszert.Eufibe vagy mbre.be kell kiírnom a win10et?

Kell e majd a biosban valamit beállítani rammal vagy valamivel kapcsolatban?


aug. 28. 16:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

#30


Igen, de ő ezt évek óta csinálja.


Az egyéb telepítés pedig több, mint 1,5 óra, mert az összes honlaphoz az összes jelszót újra be kell adnod, ha csak ki nem mented a profilt valahogy. Linux-ot sem telepítenek újra, szervers környezetben sem. Virtuális gépeknél simán átmigrálják, sőt a felhőben, és az on prem rendszerekben az automatika id-e oda pakolgatja a HW-es host-ok között a gépeket, úgy, hogy észre sem veszed. Ok, ott azonos a HW, de amióta nincs h függősége a Windos-nak sem, azóta ez nem gond. Simán lehet migrálni.


Ezek szerint abban a boltban nincs szervíz. Bár ez is fura... Vagy régi volt a gép? És ha feltetted, hogy nem tudsz az UEFI-ről? :-O Modjuk ha M2-es NVME-re megy át a rendszer, akkor kell vele mókolni, de menni fog úgy is.

aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Tudok róla csak annyira nem mélyedtem bele.Eddig ugye nem volt hardwercserém és amikor újratelepitettem a rendszert ha nem látta a bootban a pendrivot változtattam a rufusban ás aztán működött.Egy átlagfelhasználónak mint én is aki pár évente rak újra oprendszert szerintem ezeket felesleges észben tartani.
aug. 30. 22:14
 33/40 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem írod fel valahová? Mondom, ez egy szakma. Vagy utánajársz, vagy segítséget kérsz. Nekem sem úgy javították meg a bojleremet, hogy leírták ide, hogy mit kell csinálni. Lehet, hogy eljutottam volna vele egy darabig, de teljesen biztosan nem tudtam volna kicserélni benne mindent.
aug. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Persze szakma de nem egy ördöngőség azért meg nem fizetek 10000reket amiket én is meg tudok itthon csinálni.Akkor ennyi erővel füvet nyírni is hívhatunk kertészt :D
aug. 31. 05:17
 35/40 anonim ***** válasza:
62%

#kérdező


De nem tudod megcsinálni mert nem értesz hozzá és arra is lusta vagy, hogy utána olvass. Hiába mondanak valamit vagy utána olvasol nem tudod felfogni, hogy mit írnak. Itt kérdezősködsz, hogy helyetted mások oldják meg a problémádat de fizetni nem akarsz érte.


Magyarul hülye vagy ezekhez a dolgokhoz. Pláne azon is látszik, hogy a számítástechnikai tudást egyformának látod egy fűnyírással.

aug. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

#34


Van, amit én sem tudok megszerelni, azt én is szervízbe viszem, is kifizetem. Mert én nem ezt csinálom már napi 8 órában, és a kis lakásomban nincsen annyi szerszám, és eszköz, hogy mindent megoldjak. Forrasztások, bizonyos bemérések stb. Nem állok neki kérdezősködni. Annyit kérdezek, hogy meg tudják-e csinálni. Az ügyfél úgyis kifizeti, ha nem marad nálam a gépe, és eladom. De az adataik miatt ez az opció nem szokott játszani. ;)

aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
35.Akkor ne kommentelj itt.Már egy regényt írtál ide amikor annyi lett volna eufi-gpt.30 mp után megtaláltam.És még én vagyok a hülye :D Akkor nem tudom te mi vagy.... Nem kell egy lángelme a számítástechnikához. Ahogy a legtöbb mindenhez sem.
szept. 1. 03:03
 38/40 A kérdező kommentje:
36.Persze egyértemű de forrasztást stb nem csinálom mivel ahhoz sokminden kell .De ne hasonlítsunk már egy rendszertelepítést a forrasztáshoz.Már akkor telepítettem xp-t amikor lehet a 35. kommentelő tervbe sem volt.Kicsit változtak az évek alatt a dolgok ,ha az ember nincs benne nem biztos ,hogy tudja.De akkor rászánok már 1-2 órát ,megnézek pár oldalt ,youtubot de 10000reket akkor se fogok ilyenért kifizetni.Szintúgy a gépösszerakásért se fizettem sose.
szept. 1. 03:07
 39/40 A kérdező kommentje:
Példának okéért egy pasztázás 7000ft kb.Gondolom a 35.ös kommentelő azzal is szalad a szervízbe :D
szept. 1. 03:09
 40/40 A kérdező kommentje:

''Az egyéb telepítés pedig több, mint 1,5 óra, mert az összes honlaphoz az összes jelszót újra be kell adnod, ha csak ki nem mented a profilt valahogy''

Nem gondolod az attól függ mennyi dolgod akarsz telepíteni?Egyébként ha operában mentve vannak a jelszavak akkor nem kell újra beadnom?

szept. 1. 03:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!