Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemsoká csere lesz . A régi...

Darklord88 kérdése:

Nemsoká csere lesz . A régi lapom,ramokat, 2 db hűtőt, procimat cserélem. Az alaplap www.msi.com/Motherboard/B450-GAMING-PLUS-MAX/support ,ryzen 3600 proci és 2x8gb ddr4 g.skill 3200 mhz.?! Win 10et ugye előtt ki kell írnom majd pendrivera

Figyelt kérdés

csere utánra újratenni a rendszert.Eufibe vagy mbre.be kell kiírnom a win10et?

Kell e majd a biosban valamit beállítani rammal vagy valamivel kapcsolatban?


aug. 28. 16:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Nem telepítgetsz semmit.

Csak újra kell aktiválni (akt hibaelhárító) MS fiókon keresztül.

aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

ramnak magatol be kell allnia proci 3200 est alapbol kezeli


telepitgetned nem muszaj bar lapvaltas elege osszezavarhatja majd rendszert


Particio MBR

Celrendszer UEFI


sokmindent allitgathatsz utolag is biosban

aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
0%

Ha Win10-et töltesz le akkor már csak innen szabad: [link]

Különben akkora biztonsági rés marad a bitlockereden mint a kapufa és még csak észre sem veszed.. :( [link]

aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

"ramnak magatol be kell allnia proci 3200 est alapbol kezeli"


A RAM 2133-ra fog beállni, DOCP állítással lesz 3200. Te sem láttál még AM4-et...

aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Inkább W11 legyen már.

Ventoy-t is kipróbálhatod, azzal elég majd csak iso-kat rámásolni, és lehet róla boot-olni

aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Ventoy (már) nem támogatja a secure boot-ot és így már nem túl élvezet vele a munka. Sima filemásolás is egyszerűbb. [link]
aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
De újra akarom tenni mert egy tiszta telepítés nem zavarja be a hardverváltoztatást. Win 11et nem akarok feltenni mivel nem sok jót olvastam róla.Ncoreról szoktam leszedni a képfájlt rufust használok a kiírásához.Csak a többi dolog érdekel.Az a docp a biosban lesz?
aug. 28. 18:39
 8/40 A kérdező kommentje:
Ja és a ramoknak alapból 3200on kell majd menniük?Azt majd tudom ellenőrizni meg hogy dualban mennek e?
aug. 28. 18:41
 9/40 anonim ***** válasza:
66%

"Ncoreról szoktam leszedni a képfájlt rufust használok a kiírásához."


A Microsofttól le tudod tölteti a media creation toolt ami csinál neked origi Win10 telepítőt. Miért szívatjátok magatokat mindenféle warez himihumi windowsokkal? Én ezt komolyan nem értem...


[link]


A ramok alapból 2133-on fognak menni, neked kell átállítanod 3200-ra. Általában a bios főoldalán kint van a DOCP menűpont, ott tudsz váltani.

aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

#7 Ncore-ról minek?! #9 linkelte, csont ingyenes az EREDETI telepítő. 1500-2000Ft egy EREDETI kulcs. És lapcseréig eredeti Windows-od van.

[link]


A DOCP-t igen a Biosban kell kb 3-at kattintani.

Valahogy így.

[link]

aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!