Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzám került egy gigabyte...

Monk1 kérdése:

Hozzám került egy gigabyte rtx 4060 gaming oc 8g 3 ventis kártya.És ehhez szeretnék egy olyan konfig..kérni, amit mindenre lehet használni.Fontos szempont hogy halk legyen.Max 100 ezerft-ért meglehet oldani?

Figyelt kérdés
Tudom ez nevetségesen kevés, de sajnos nincs rá több pénzem. Természetesen használtban gondolkodom

2023. szept. 21. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből még használtan is necces kihozni egy olyan konfigot ami illik emellé a kártya mellé de nézzük is. De a proci cpu igényesebb játékokban még 1440p-be is vissza foghatja a karit. De az fps úgyis jó lesz Full HD-ban. Ramból pedig kell majd még bele ugyanolyan modul később, hogy meglegyen a 32gb.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2023. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

126.000Ft de új, a házat meg kell nézni belefér-e a kátya

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy 5-6 helyre fizetsz postát nem is drágább sokkal, ha egy helyről meg veszed újba. (Ez csak egy tipp)
2023. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár napja én is nézegetem a hardveraprón a félgépeket is, de nem nagyon láttam olyat ami 100 ezerből úgy kijött volna hogy csak beledobom a kártyát. Köszönöm szépen.
2023. szept. 21. 15:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget:)
2023. szept. 21. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!